Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Videovizitka Báry Klementové: Svět jsem procestovala už v pěti letech, průvodcováním si plním sen

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 21. 7. 2015

Příběh průvodkyně Báry Klementové je z těch, které vás chytnou za srdce. Když jí byly tři roky, vyhrála zájezd do Disneylandu. O dva roky později ji dědeček vzal na cestu kolem světa a cestování se tak stalo její vášní. Dnes předává své zkušenosti ostatním. Jak to vypadá, když se vám splní životní sen? 

O tom by mohla Bára vyprávět. A také vypráví - v novém videorozhovoru vám na sebe prozradí, proč si vybrala práci průvodkyně v CK Radynacestu.cz a jak odděluje (nebo spíše neodděluje) své povolání od soukromí. Z jejích slov pak pochopíte, že provádět lidi po světě pro ni není jen práce jako každá jiná, ale životní filozofie, poslání a především splněný sen. 

Cesta k průvodcovství přitom nebyla přímá. Bára vyzkoušela několik povolání, včetně učitelství ve školce. Předávat vědomosti jí nebylo cizí už tehdy a baví jí to dosud. Nejvíc si však cení variability, kterou práce v Radynacestu.cz přináší. Provádí klienty po evropských metropolích Londýně, Pařiži, Bruselu či Amsterdamu, ale i za oceánem v New Yorku nebo v nové destinaci Moskvě.

Když necestuje pracovně, cestuje soukromě. Sama ráda poznává nepoznané a studuje taje cizích jazyků. Čas strávený v Čechách věnuje rodině a příteli, přednáškám z cest a procházkám po Praze. Potkejte se s průvodkyní Bárou Klementovou i vy na jednom z našich zájezdů nebo si alespoň pročtěte její zajímavé články na Magazínu


předchozí článek následující článek


68 pečlivě vybraných cestovatelských zážitků
Osobně prověřeno průvodci!