Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Cesta Praha - Ostrava, tam se vyhrává: Jana si vysoutěžila zájezd do Paříže!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 11. 12. 2014

Jezdíte žlutými vlaky na trase Praha - Ostrava? A sledujete TV Relax? Pak už jistě víte, že i my jsme se zapojili a do soutěžního klání s názvem Ostře sledovaný vlak jsme věnovali Jackpot v hodnotě 30 tisíc korun -  zájezd pro dva do Paříže s návštěvou Versailles! Na soutěžní vlak nasedla i paní Jana a teď hádejte vy: Copak vyhrála? Gratulujeme a přejeme šťastnou cestu do Francie!

Paní Jana vyhrála v soutěži zájezd do PařížePaní Jana vyhrála v soutěži zájezd do Paříže

Paní Jana Lukšová vyhrála v 67. díle pořadu, který jste mohli vidět na TV Relax 2. prosince a ještě týž měsíc si přišla svou cenu vyzvednout k nám do kanceláře. Za celý tým Radynacestu.cz jí poblahopřála Jana Suchá (na fotografii vpravo), kterou můžete znát, pokud jste s námi někdy cestovali do Francie. 

Nenápadná paní Jana sypala z rukávu jednu správnou odpověď za druhou, až se dostala do samotného finále, kde zariskovala, vsadila obsah zlatého kufříku a na jackpotovou otázku odpověděla bez zaváhaní správně. Vyhrála tak báječný eurovíkend v Paříži od Radynacestu.cz. Věděli byste vy, jakého státu je součástí Nové Skotsko? 

Na ryze cestovatelskou otázku už odpověď známe, bylo to Nové Skotsko, ale teď visí ve vzduchu ještě jedna otázka: Chtěli byste se do Paříže podívat také? Pak naskočte na žlutý vlak a zkuste své štěstí, nebo vsaďte na jistotu a svůj eurovíkend v Paříži si objednejte už nyní na stránkách cestovní kanceláře Radynacestu.cz.

Reprízu celého pořadu, moderovaného populárním Janem Antonínem Duchoslavem, můžete zhlédnout na stránkách TV Relax.

 

Rádi soutěžíte? A vyhráli jste už někdy zájezd?

Celkem hlasovalo 2 čtenářů.


předchozí článek následující článek


68 pečlivě vybraných cestovatelských zážitků
Osobně prověřeno průvodci!

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK