Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Dny NATO už tento víkend v Mošnově: Buďte u velkolepé letecké show s námi!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 16. 9. 2014

Přijďte už tento víkend na Dny NATO na letišti Ostrava a navštivte stánek CK Radynacestu! Rádi zodpovíme vaše cestovatelské dotazy a poradíme, jak vybrat poznávací zájezd. Navíc můžete vyhrát letecký eurovíkend v Londýně a děti vstupenky do pařížského Disneylandu! Zastavte se u nás a nechte si poradit!

Diváci u obrovského ruského nákladního letounu RuslanDiváci u obrovského ruského nákladního letounu Ruslan

Po oba dva dny bude v areálu Letiště Leoše Janáčka Ostrava připraven stánek cestovní kanceláře Radynacestu. Naše produktové specialistky vám ochotně poradí s výběrem poznávacího zájezdu. Ptát se jich můžete i na vše ostatní z oblasti cestování. K dispozici budou samozřejmě i katalogy, letáčky a brožury k zemím, které s námi můžete navštívit. 

Pro děti bude na stánku připravena spousta zábavy v podobě her, soutěží a zapomenout nesmíme ani na sladkosti. Po vyplnění soutěžního kupónu budou naši malí návštěvníci hrát o 3 knihy Můj první atlas. Hlavní výherce získá poukaz na 2 vstupenky do pařížského Disneylandu. 

V sobotu přesně v 16 hodin navíc vylosujeme výherce soutěže o eurovíkend v Londýně! 

Dny NATO na MošnověDny NATO na MošnověUkázka bojového uměníUkázka bojového umění

Vstup do areálu letiště je zdarma a otevírá se vždy už v 8:30 hodin ráno. Letošním hlavním lákadlem největší bezpečnostní show je evropská premiéra unikátního amerického konvertoplánu CV-22B Osprey pro speciální jednotky.

Dle nového konceptu Dnů NATO bude mít od tohoto ročníku přehlídka také partnerskou zemi, která představí svá bezpečnostní želízka v ohni. Letos bude touto zemí sousední Polsko. 

Již tradičně se návštěvníci mohou těšit také na ukázky těžké vojenské, policejní i záchranářské techniky, dynamické ukázky výcviku speciálních jednotek, a prezentace výzbroje, výstroje a vybavení útvarů vojáků, hasičů a policistů, celníků, vězeňské služby, městské policie a dalších elitních útvarů. 

Kompletní informace k víkendové show, včetně plánku, jak se do areálu dostat, najdete na www.natodays.cz.

Přijďte se na velkolepou show podívat a zastavte se u stánku Radynacestu.cz.

Budeme se na vás těšit!


předchozí článek následující článek


Cestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK