Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Elis a Radynacestu.cz: Kráska z Hlasu o sobě dává vědět mystickým klipem z Benátek

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 24. 11. 2014

Talentovaná zpěvačka Eliška Mrázová, která vystupuje pod pseudonymem Elis, natočila mystický klip v Benátkách a CK Radynacestu na tom má svůj podíl. V rámci zájezdu na tradiční karneval v Benátkách jsme poskytli zázemí štábu v čele bubeníkem Daliborem Mrázem. A shoda jmen to není náhodná. Dalibor je bratr Elišky a zároveň fantom v natočeném videu k písni Save Me. Jak se vám klip líbí?


Autorský počin Elišky Mrázové je součástí úspěšného alba Shubidu. „Na mé desce jsou písničky, ve kterých se vracím do hudební minulosti. Je tam samba, retro pop nebo swing. Vnímám také, že základem moderní hudby je rock, který je na mém albu také zastoupen. Ano, pořád se hledám a kdoví kdy to skončí,“ vysvětlovala záběr své tvorby Elis pro Novinky.cz.

Kráska, která zazářila v pěvecké show Hlas Československa, v písni Save Me nabité emocemi ukázala svou pop-rockovou stránku. Kulisy historického města a všudypřítomné masky dotvářejí videoklipu atmosféru, ze které mrazí, ovšem příjemně. Zažít to můžete i vy, když na benátský pojedete s námi. Pro zájemce nabízíme nejen odjezd z Ostravy, ale také z Prahy

Roli fantoma si ve videoklipu zahrál Eliščin bratr Dalibor a ihned po natáčení odletěl na další světový bubenický workshop v Španělsku. Vypadá to, že o sourozeneckém tandemu tedy rozhodně neslyšíme naposled. Přejeme klipu k písni Save Me, na němž máme svůj malý podíl i my, co nejvíce shlédnutí! 

Líbí se vám nový klip Elis Save me?

Celkem hlasovalo 6 čtenářů.


předchozí článek následující článek


Nová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK