Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

NOVINKA: Poznejte Bordeaux - region vyhlášené gastronomie a nejlepších francouzských vín

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 29. 9. 2017

Rádi poznáváte svět se sklenkou dobrého vína v ruce? Když navrch přidáme šarm francouzského regionu a znalosti naší průvodkyně, dává to dohromady neopakovatelný zážitek. Pojeďte si spolu s námi udělat obrázek o místu, které prý směle konkuruje Paříži a svým romantickým dojmem nezaostává ani za Provence. Představujeme vám Bordeaux!

BordeauxBordeaux

Určitě jste o něm už slyšeli, možná jste na něj cestou narazili, ale proč byste jej měli chtít poznat blíže? ,,Bordeaux je nádherné historické město plné honosných paláců a širokých bulvárů, uměním ohromuje na každém rohu a svou krásou hodně silně konkuruje Paříži," vysvětluje naše specialistka Karolína Petrová, proč hlavní město věhlasného regionu zařadily spolu s průvodkyní Janou Amadou na program zájezdů do Bordeaux.

Palác v BordeauxPalác v Bordeaux 

,,V okolí Bordeaux se nachází spousta zajímavých míst, ať už se jedná o největší písečnou dunu v Evropě, nebo například jedno z nejslavnějších vinařských městeček St-Émilion, které je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO," dodává Karolína a osvětluje, proč v nabídce CK Radynacestu.cz najdete hned dva zájezdy zaměřené na jihozápad Francie.

St-ÉmilionSt-Émilion

V rámci toho prvního, To nejlepší z Bordeaux + St-Émilion, si vychutnáte třeba návštěvu unikátního muzea vín nebo se projedete lodí po řece Garoně. S druhou z nabízených cest za zážitky, zájezdem To nejlepší z Bordeaux + Největší písečná duna Evropy, se podívate do historického centra vinařského města Bordeaux a na nekorunovanou královnu všech písečných divů světa Dune du Pilat. 

Centrum La Cité du VinCentrum La Cité du Vin

Těšíme se na vás!


předchozí článek následující článek


68 pečlivě vybraných cestovatelských zážitků
Osobně prověřeno průvodci!

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK