Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Ohlédnutí za Dny NATO: výherce si odnesl zájezd do Paříže, ostatní návštěvníci informace a dárky

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 22. 10. 2015

Patnáctý ročník Dnů NATO je úspěšně za námi. Co přinesl tentokrát? Především jedinečnou možnost potkat se s vámi tváří v tvář, popovídat si o společné lásce k cestování a předat vám cenné informace od našich specialistů na poznávací zájezdy. Nebyli bychom to ale my, abychom si setkání s vámi nezpestřili soutěží o zájezd. Komu jsme výletem do Paříže udělali radost letos?

Losování výherceLosování výherce

V sobotu přesně v 16 hodin se u stánku CK Radynacestu.cz losovaly letenky do Paříže, které do soutěže věnovalo letiště Leoše Janáčka. Výhercem se stal pan František Hromek z Ostravy. V neděli v 15 hodin pak přišlo velké finále v podobě losování výherce našeho zájezdu To nejlepší z Paříže + VERSAILLES (letecky z Ostravy). A tentokrát to byla ryze pánská jízda. I tato krásná výhra totiž skončila v rukou muže. Výhercem zájezdu se stal pan Miroslav Víchovec.

Každý účastník, který se u stánku naší cestovní kanceláře zastavil, dostal náš nejnovější katalog a letáček k eurovíkendům s odletem z Ostravy – tedy Paříž a Londýn. Zájemcům jsme samozřejmě odpovídali na všelijaké cestovatelské otázky a náš tým byl také k ruce všem, kteří potřebovali pomoci s výběrem a koupí zájezdu.

Náš stánek na Dny NATONáš stánek na Dny NATO

Poděkování patří nejen jim, ale i řadě klientů, kteří s námi už cestovali (nebo v nejbližší době cestovat budou) a našli si chvilku zastavit se u našeho stánku a znovu si prohlédnout nabídku. Právě pro ně jsme měli nachystán malý dárek sáček na tekutiny do letadla a DVD s dokumenty z evropských destinací natáčené na našich zájezdech. 

Na viděnou příští rok!


předchozí článek následující článek


Nová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK