Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Ozvěny ze Dnů NATO: Šťastní výherci a spokojení návštěvníci

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 1. 10. 2014

Cestovní kancelář Radynacestu.cz a Letiště Ostrava spojili síly, aby Dny NATO dostaly další rozměr. Jako specialisté na poznávací zájezdy, jsem rozdávali rady na cesty, ale i báječné ceny. Návštěvníkům jsem nabídli třeba eurovíkendy v Londýně a Paříži a chybět nesměly ani soutěže pro děti i dospělé. Ten, kdo měl nakonec nejvíc štěstí, si odnesl poznávací zájezd do Londýna!

U stánku Radynacestu.cz bylo pořád plno U stánku Radynacestu.cz bylo pořád plno

Je tomu dva týdny, co nad letištěm Ostrava burácely silné stroje a my jsme měli možnost setkat se s vámi mimo úřední hodiny a kancelář, přímo na místě, kde většina našich zájezdů začíná - na Letišti Leoše Janáčka v Mošnově. Právě odtud létáme přímo do Paříže a Londýna. A setkání to bylo v přátelském duchu a s úsměvy na tváři. Není divu, krom informací o zájezdech z naší nabídky, jsem totiž připravili soutěže pro děti i pro dospělé návštěvníky.

U stánku CK Radynacestu.cz jste měli k dispozici letáčky, katalogy a především naše specialistky, které rády odpovídaly na vaše dotazy ohledně zájezdů. Za dva víkendové dny vás na letiště dorazilo neuvěřitelných 225 000! 

Do soutěže pro dospělé jsme věnovali letecký poznávací zájezd do Londýna na 4 dny pro 2 osoby. A koho Míša (na fotografii níže) v sobotu vylosovala? Výhercem se stal Roman Klumpler z Nového Jičína a my mu ještě jednou gratulujeme. 

                   

Dětská soutěž probíhala dokonce po oba víkendové dny. K zábavným úkolům dostali nejmenší návštěvníci stánku Radynacestu.cz sladkou odměnu. Největší odměnou ale byly dvě vstupenky do pařížského Disneylandu a 3 dětské knížky.

A výherci soutěže? Tentokrát to byli samí kluci: Vojta Gratza z Hlučína (knížka + sladká odměna), Adrien Tanekou (knížka + sladká odměna) a hlavní výhru si odnesl Honzík Ambrož (2 vstupenky do pařížského Disneylandu + knížka + sladká odměna).

Na viděnou zase za rok!


předchozí článek následující článek


68 pečlivě vybraných cestovatelských zážitků
Osobně prověřeno průvodci!

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK