Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Festival Podzimní ozvěny v kině Vesmír: Netradiční spojení dobré muziky a cestování

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 1. 11. 2014

Cestovní kancelář Radynacestu.cz se stala partnerem unikátního cestovatelsko-hudebního festivalu Podzimní ozvěny a díky tomu vám, našim klientům a fanouškům, přináší deset hodin zábavy s výraznou slevou. Netradiční spojení hudby a cestovatelských besed se koná v kině Vesmír v Ostravě a hlavním lákadlem je Dan Přibáň a jeho přednáška o bláznivé cestě Afrikou v Trabantech. Nechte se pozvat a dopřejte si hudebně-cestovatelský zážitek!

Podzimní cestovatelsko-hudební ozvěny zvou k návštěvěPodzimní cestovatelsko-hudební ozvěny zvou k návštěvě

Osmý listopad roku 2014 bude svátkem všech příznivců cestování a dobré hudby. V historickém kině Vesmír, které nedávno prošlo rekonstrukcí, se bude konat už 9. ročník festivalu Podzimní ozvěny a Radynacestu.cz tentokrát budou při tom.

Jako jeden z hlavních partnerů festivalu vám přinášíme výhody - naši klienti a fanoušci získají slevu 50 Kč na každé vstupence. Zakoupíte je online v předprodeji na stránkách festivalu. Pro slevu stačí do poznámky uvést Radynacestu. Za jednu vstupenku díky tomu namísto 200 Kč, zaplatíte jen 150 Kč. 

Festival opět nabídne pestrý program - řadu přednášek, filmů a diašou z celého světa a vystoupení hudebních hostů. Těšit se můžete na kapely BG STYL, Devítka, Wind nebo bubenickou show Jarabi. Trabantem Afrikou. Trabantem Afrikou.

Zajímavostí letošního ročníku bude přednáška Dana Přibáně o cestě trabanty napříč Afrikou a zcela mimořádná záležitost: prostorové steroskopické 3D projekce z Arménie a podzemí Íránu, kdy diváci sledují záběry ve speciálních brýlích. Promítat se bude na plátně o rozměrech 17 x 7 metrů!

Začínáme v sobotu ve 12 hod. Více informací o festivalu včetně časového rozvrhu najdete na www.ozvenyostrava.czTěšíme se na vás!

 

 

 


předchozí článek následující článek


68 pečlivě vybraných cestovatelských zážitků
Osobně prověřeno průvodci!

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK