Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Ředitel Radynacestu.cz hostem dne na TV Polar: Jaký je rozdíl mezi delegátem a průvodcem?

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 23. 7. 2014

Hostem dne ve stejnojmenném pořadu na TV Polar nebyl v květnu nikdo jiný, než ředitel cestovní kanceláře Radynacestu.cz Martin Šimek. Jako expert na cestovní ruch, měl divákům objasnit hlavní rozdíly mezi pozicí delegáta a průvodce.

Jak byste odpověděli vy? Nebudeme vás trápit. Tyto dvě funkce si lidé zpravidla pletou, ovšem řešení je prosté: ″Delegát je hlavně u pobytových zájezdů. Je na místě, aby zajistil chod celého zájezdu. Klienti se na něj obracejí v případě problémů. Kděžto průvodce je provází po zajímavých místech," objasňuje Martin Šimek a postupně vyjmenovává náplň práce obou.

Rozhovor TV PolarRozhovor TV Polar

V rozhovoru přiznává, že se jedna funkce s druhou často prolíná. Radynacestu.cz, jako specialisté na poznávací zájezdy, mají bohaté zkušenosti právě s průvodci. A podle čeho Martin Šimek své zaměstanance vybírá? "U nás je rozhodující to, aby člověk byl kompetentní a fundovaný a znal danou destinaci," popisuje a přidává formulku, že průvodce by měl být hlavně partner klientů. Ostatně posuďte sami. Podrobné informace o našich průvodcích najdete na stránkách Magazínu.  

A co je současným trendem v cestování? Češi prý tráví na dovolené čím dál méně času, co se délky zájezdu týče, a touží po jistotě. Odpouštějí od klasických válecích dovolených u moře a touží po poznání. "Velice oblíbené jsou proto eurovíkendy," zve k cestám za poznáním s CK Radynacestu Šimek. 

Celý rozhovor můžete shlédnout na tomto odkazu.


předchozí článek následující článek


68 pečlivě vybraných cestovatelských zážitků
Osobně prověřeno průvodci!

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK