Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Seznamka na lyžích: Pojeďte s námi do Jeseníků a najděte lásku

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 29. 9. 2014

Hledáte lásku? Pomůžeme vám! Pojeďte s námi do Jeseníků - zalyžujete si, pobavíte se a možná najdete i lásku. Pokud jste single a hory patří k vašim koníčkům, nabízíme ideální kombinaci aktivní dovolené a seznamky v jednom. Lásku na celý život vám nezaručíme, ale postaráme se o to, aby se pro vás stal výlet do Jeseníků nezapomenutelným zážitkem. 

Hotel Červenohorské sedloHotel Červenohorské sedlo

Pobytový lyžařský zájezd pro nezadané uprostřed Jeseníků v Červenohorském sedle? Ano, i tuto perličku má CK Radynacestu.cz v nabídce. A co vás na speciálním lyžařském zájezdu pro singles čeká? 

Sjezdovky dlouhé 6 km, čtyřsedačková lanovka přímo u hotelu a na svah rovnou v lyžácích. V příjemném hotelu si pochutnáte na výborné české kuchyni a k snídani si dáte obzvláště vypečené rohlíčky z hotelové pekárny. 

Ani nelyžaři ale nepřijdou zkrátka. Program nabízí také výšlap na Šerák či výlet na Ovčárnu, bazén nebo další seznamovací aktivity. 

Pojeďte si s námi zalyžovat do srdce Jeseníků a možná tady potkáte partnera pro život!

 

Tip: Příště už s námi můžete zabrouzdat třeba do Francie. Termíny zájezdů do Paříže máme vypsány i na příští rok. Taková žádost o ruku ve stínu Eiffelovky, by jistě za trochu cestování stála...


předchozí článek následující článek


Nová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.