Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Teambuilding ve sklípku: Dobré víno povzbuzuje mozkové buňky a utužuje vztahy

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 25. 11. 2014

Mít dobrou partu na pracovišti znamená mít dobré výsledky. Bez týmové práce se zkrátka žádná firma neobejde, natož cestovka. A protože k Radynacestu.cz cestování patří, vyrazili všichni naši zaměstnanci na společné setkání do Mikulova, kde pro vás připravovali novinky a vylepšení pro příští rok.

Sklípek v MikulověSklípek v Mikulově

Ráno ještě vyřídit maily a rezervace, a pak už naskočit do autobusu Radynacestu.cz a hurá do Mikulova. V městečku vína jsme v rámci teambuildingu probrali nejen letošní sezónu, ale také inovace pro příští rok. A máte se na co těšit! 

Všechny cesty vedou do Říma a všechny chodníčky v Mikulově do vinného sklípku. V jednom takovém pro nás byl připraven bohatý raut a samozřejmě i skvělé víno. Nejmilejší překvapení ovšem přichystaly kolegyně z brněnské pobočky. Oblékly se do tradičních místních krojů a nachystaly si pro nás zajímavý program v podobě zábavy i her pro posílení týmu. 

A na konci večera? To už se jen zpívalo...

Vyzkoušeli jsme za vás, rakouský PrimarkVyzkoušeli jsme za vás, rakouský Primark

Ráno jsme posnídali a odjeli ještě na vlastní kůži vyzkoušet nákupy v obchodním domě Primark k Vídni, kam CK Radynacestu.cz pořádá velmi oblíbené zájezdy. I my jsme si Primark zamilovali.

Tak zase za rok!


předchozí článek následující článek


68 pečlivě vybraných cestovatelských zážitků
Osobně prověřeno průvodci!

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK