Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

To nejlepší ze Sardinie: Překrásné pláže, plavba lodí i trekový výlet do ráje

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 22. 1. 2015

Víte, kterému místu se říká Malá Barcelona? Kde je oblíbená pláž hollywoodského fešáka Leonarda DiCapria? Nebo co vás čeká, než najdete opravdový "paradiso"? Dejte Googlu volno a pojeďte raději zmíněné krásy italské Sardinie objevovat s námi! 

Algheru se přezdívá "malá Barcelona"Algheru se přezdívá "malá Barcelona"

Máte už plány na konec dubna? A jsou lepší, než ty naše? Chystáme totiž výjimečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého navštívíme to nejkrásnější ze Sardinie.

Pojedete-li s námi, ocitnete se v ráji plném překrásných pláží, panenské přírody a všudypřítomných dokladů bohaté historie...

Ochutnáte sardské speciality a očistíte tělo i duši nenáročnými trekovými výlety. Pozveme vás třeba na celodenní trekingový výlet na Costa Paradiso, přírodní skvost v divokých skalách, kde si přijdou na své všichni milovníci přírody, klidu a pohody.

Vychutnáte si také kouzelné Alghero, tedy oblast, které se přezdívá "malá Barcelona", a projedete se lodí k mysu Capo Caccia s nádhernou krápníkovou jeskyní. Pro náročnější zájemce pak máme cestu na oblíbenou pláž Leonarda DiCapria.

Zapomeňte na starosti, objednejte si letecký zájezd z Brna, Ostravy či Bratislavy a poznejte pohádková místa Sardinie!


předchozí článek následující článek