Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

To nejlepší ze Středomoří: Na podzim vyrážíme na okružní plavby luxusními loděmi!

Autor: Dimitrios Vlasakudis, Radynacestu.cz | Vydáno: 18. 5. 2015

Plánujete cestovat a chtěli byste vyzkoušet něco nového? Na okružních plavbách vám ukážeme nejzajímavější místa Středozemního moře a zároveň si odpočinete dost netradičním způsobem. Zažijete originální poznávací zájezd s naším průvodcem a nezapomenutelnou cestu na vlnách v jednom.

Přístav v Neapoli se sopkou VesuvPřístav v Neapoli se sopkou Vesuv

Středozemí – to není fiktivní kontinent z Pána prstenů, ale oblíbená letní destinace miliónů cestovatelů každý rok. Opalování na pláži, spousta dobrého jídla a pití, pohodlí v hotelu a nepopsatelně příjemný pocit, když si večer konečně zchladíte kůži Panthenolem – takhle si většina z nás představuje pobyt u moře.

Okružní plavba v sobě ale skrývá mnohem víc. Klasické letní dovolenky vás většinou přikovají na jednom místě a navštívit jiné lokality můžete maximálně v rámci fakultativních výletů, případně na vlastní pěst. Na plavbách zcela odpadá úmorné cestování mezi jednotlivými zastávkami. Bazény, vířivky a další možnosti wellness, fitness centrum, bary, restaurace, obchody, kosmetické a kadeřnické salóny, společenské místnosti s živou hudbou, divadlo, programy pro děti, kasina...  Loď skutečně nabízí takřka vše. A zatímco si užíváte, relaxujete, bavíte se a děláte víceméně cokoliv, na co máte zrovna náladu a chuť, pozvolna se přesouváte k dalšímu cíli.

Navštívíte ty nejvýznamnější památky Řecka – malebná modrobílá městečka s větrnými mlýny na Santorini, starobylý palác Knóssos, historické jádro ostrova Rhodos, byzantský klášter Nea Moni nebo monumentální, zlatem zdobenou Hagia Sofia v Istanbulu. A pokud vás tolik neláká Balkán, můžete vyrazit na plavbu po Itálii a zároveň navštívit Francii, Španělsko, Maltu a Mallorku. Na své si přijde opravdu každý. Vyplouváme na podzim!


předchozí článek následující článek


68 pečlivě vybraných cestovatelských zážitků
Osobně prověřeno průvodci!