Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Napínavé putování po stopách Harryho Pottera dopadlo na výbornou

Autor: Míša Smékalová, Radynacestu.cz | Vydáno: 16. 9. 2014 | Přečteno: 2487x

Na konci prázdnin jsme pro naše klienty, tedy spíš pro jejich děti, připravili zajímavou novinku. Uspořádali jsme zájezd s programem, který šel po stopách kouzelníka Harryho Pottera. A jak takové kouzelné londýnské putování vypadalo?

Děti si zájezd užívalyDěti si zájezd užívaly

Příběh úspěšných knih o čaroději Harry Potterovi a ještě úspěšnějších filmových zpracování je z části situován také do centra Londýna. Kromě prohlídky toho nejzajímavějšího z Londýna jsme proto "v terénu" našli místa a rekvizity, které slavný příběh připomínají.

Obdivovali jsme vozík ve zdi na nádraží King's Cross, Ministerstvo kouzel, most, přes který se Harry řítil ve tří(!)patrovém autobusu v díle o vězni z Azkabanu, vchod do hospody Děravý kotlík a most Millenium Bridge, který byl zničen smrtijedy v díle o Princi dvojí krve.

Pověstnou třešničkou na dortu pro malé i velké pak byla prohlídka filmových studií Warner Bros. na okraji Londýna. Tady se návštěvníkům otevřel "pohled do zákulisí".

Vedle slavné jídelny, originálních kostýmů a čarodějnických hůlek, jim byl zčásti odhalen i svět triků. Každý se tady může proletět na koštěti, vyzkoušet si, jak se drží Harryho hůlka, nebo okusit, jak se hraje famfrpál.

Pokud se s námi do studií vydáte, uvidíte, jak vznikaly příšerky, které ve filmu hrají, můžete zaklepat na dveře domu, ve kterém bydlel Harry se svou náhradní rodinou, vychutnat si máslové pivo a zblízka si prohlédnout hrad bradavické školy.

Neváhejte a udělejte svým dětem radost! Zde najdete nejbližší termíny tématického zájezdu po stopách čaroděje Harryho Pottera.


Všechny články     Zobrazit zájezdy


Katalog 2021