Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Pojistěte si bezstarostné zážitky

Na vašem bezpečí nám záleží, proto vás jistí pojišťovna Kooperativa

K našim zájezdům nabízíme pojištění Kooperativa A, Kooperativa B, Kooperativa C a Kooperativa D od pojišťovny Kooperativa, které zahrnuje pojištění léčebných výloh, zavazadel, zpoždění letu, odpovědnosti, přerušení cesty, nevyužité cestovní služby a pojištění STORNO. Pojištění léčebných výloh se vztahuje i na události, které vznikly v důsledku onemocnění COVID-19. Pojištění STORNO se vztahuje také na případ nařízené karantény související s onemocněním COVID-19.

K vybraným zájezdům nabízíme pojištění Kooperativa SPORT zahrnující také rizikové sporty, a sice turistiku nad 3000 m. n. m., jachting, potápění, jízda na čtyřkolkách, surfing nebo let balonem.

Cestovní pojištění Koop60covid, Kooperativa A, Kooperativa B, Kooperativa C, Kooperativa D, Kooperativa SPORT se řídí zákonem a ostatními obecně závaznými právními předpisy, Pojistnými podmínkami pro cestovní pojištění KOLUMBUS, KOLUMBUS ABONENT a KOLUMBUS ABONENT RODINA M–750/18 (dále jen „Pojistné podmínky“) a Informacemi pro zájemce o pojištění.

A co ještě byste měli vědět?

Jdeme na to prostě jinak:

SKRYTÁ MÍSTA

Máme vlastní koncept. Cílová místa perfektně známe a poznáte i ta, o kterých se běžně nepíše – autenticky.

ŽÁDNÁ MASOVKA

Na zájezd bereme průměrně 15 cestovatelů. Jde nám hlavně o pohodovou atmosféru a vaše zážitky.

NADŠENÍ PRŮVODCI

Všichni nám je chválí. Na místech, kam jezdí, se vyznají lépe než místní. Jsou s vámi od odjezdu až po návrat.

Katalog 2023