Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

POTKEJTE SE S NÁMI A POZNEJTE, CO VŠE JE CESTOVÁNÍ

Cestovatelské besedy a výpravy


Vzdělávat se, nebo diskutovat o zážitcích, spolu můžeme i mimo zájezdy. A pro naše cestovatele máme výpravy po Česku zdarma a besedy o zajímavých místech s našimi průvodci.

Právě pro vás chystáme


27. – 28. 2. 9:00 – 17:00Praha
ZdarmaVolná místa
Setkání

Na kafe s průvodcem – Petrohrad

Rádi byste s námi na zájezd, ale chcete se setkat přímo s průvodcem? Poradit se, získat dobré tipy? Zeptat se na cokoliv, co vás zajímá? Přijďte k nám na kafe a popovídejte si s naší průvodkyní Martinou Kolníkovou o nejznámějších památkách, nevšedních zajímavostech i skrytých místech Petrohradu.

Martina Kolníková
Podrobnosti
Připravujeme
5. 3. v 18:00Ostrava
ZdarmaPřipravujeme
Beseda

Beseda o Islandu s průvodcem

Baví ji poznávat místa autenticky. Každé poznání jiného kousku světa ji nesmírně obohacuje a každá země jí má co nabídnout. Objevíte s ní zemi ohně a ledu jako nikdy předtím a pastem na turisty se lehce vyhnete. Jste připraveni? Přijďte mezi nás. Průvodkyně Lenka Drastichová vám prozradí vše o Islandu, přidá zajímavosti ze zákulisí zájezdů, netradiční tipy i praktické rady na cestu.

Lenka Drastichová

Prohlédněte si fotografie z našich akcí
A proč byste příště neměli chybět?
Co už jste s námi zažili

Proběhlo
15. 1. v 18:00Ostrava
Zdarma
Beseda

Beseda o Petrohradě s průvodcem

Na cestování ji vždy lákalo poznání historie dané země, nasávání místní atmosféry a pozorování každodenního ruchu v ulicích. Seznámí vás s bouřlivými ruskými dějinami, pomůže pochopit ruskou povahu a naladí vás na bohatou kuchyni… Jste připraveni objevit s ní krásy Ruska nebo se podělit o vaše zkušenosti? Přijďte mezi nás. Průvodkyně Martina Kolníková vám prozradí vše o Petrohradu a navrch přidá zajímavosti ze zákulisí zájezdů i užitečné rady na cestu.

Proběhlo
27. 11. v 18:00Praha
Zdarma
Beseda

Beseda o Lisabonu s průvodcem

V Lisabonu se narodil, zná tam každý kout, uličku i místa, která zůstávají běžným turistům utajená. S kým jiným byste chtěli objevit portugalskou metropoli nebo se jen podělit o zážitky ze společných cest? Přijďte mezi nás… Náš průvodce António Pedro Nobre vám o Lisabonu prozradí vše, co vás zajímá, přidá informace ze zákulisí zájezdů do Portugalska i praktické rady na cestu.

Proběhlo
11. 11.Praha
Zdarma
Výprava

Výprava do prvorepublikové Prahy s průvodcem

Proběhlo
27. 10.Ostrava
Zdarma
Výprava

Prvorepubliková Ostrava s průvodcem

Napište nám. Ozveme se.