Anglie

Na jedné straně stojí dlouholetá tradice královské rodiny, na straně druhé kosmopolitní atmosféra Londýna. A korunu tomu dává dechberoucí příroda britského venkova. Vychutnejte si Anglii plnými doušky!


Nehledáte nic náročného, ale rádi byste stmelili tým v novém prostředí? Nebo jste naopak milovníky sportu a adrenalinu? Inspirujte se ukázkovými zájezdy.
1

Odpočinkový Londýn

2

Za nákupy do Londýna

3

Londýn pro gentlemany

Raději něco jiného?

Napište nám a připravíme vám originální program na míru. Anglie nabízí daleko víc než jen Londýn. Vyberte si z pořádné dávky zážitků.

Získat nabídku zdarma

 Inspirujte se těmito zážitky

...
...
...
...

Okružní plavba s ochutnávkou čaje o páté


Oblíbená plavba po Temži, na které se vám naskytne nádherný pohled na celý Londýn. Proplujete pod Tower Bridge a kolem ohromných novostaveb, symbolů přechodu do 21. století, kterými se staly Londýnské oko, Tate Modern nebo Millennium Bridge. Během plavby si pak vychutnáte pravou anglickou atmosféru formou odpoledního čaje o páté.

Mám zájem

...
...
...
...

Za Harry Potterem do studia Warner Bros.


Warner Bros. Studios jsou filmová studia ve městě Leavesden, ležícím jen pár kilometrů severozápadně od Londýna. Jste fanoušky mága z pera spisovatelky J. K. Rowlingové Harryho Pottera? Pak musíte poznat místa, kde vše začalo. Čeká vás prohlídka čarovného zákulisí, skutečné kostýmy a rekvizity z filmu nebo ochutnávka pravého máslového ležáku.

Mám zájem

...
...
...
...

Návštěva královského sídla Windsor


V historickém městečku Windsor se nachází královský hrad Windsor, který si velmi oblíbila královna Alžběta II. Místo má dlouhou a velmi bohatou historii. Angličtí panovníci hrad obývají déle než 900 let. Zažijte i vy zdejší výměnu stráží, která je téměř pohádkovým představením.

Mám zájem

...
...
...
...

Typické anglické vesničky v Cotswolds


Nejkrásnější oblast Anglie, která se nachází na západě. Krajina je vymezena městy Bath, Oxford a Stratford-upon-Avon. Při jejich návštěvě budete mít pocit, že cestujete v čase. Domy v těchto pohádkových vesničkách jsou postaveny z medově zbarveného kamene a lemují je typicky dokonale střižené trávníky.

Mám zájem

...
...
...
...

London Eye


Londýnské oko je nejvyšší vyhlídkové kolo v Evropě a poskytne vám tak zásobu fotek a zážitků. Při projížďce se budete moci rozhlédnout po okolí z 135 metrů, a to už je pořádná výška, nemyslíte? Během slunečných dní pak můžete dohlédnout až na 40 km vzdálený hrad Windsor, kde své volno tráví královna.

Mám zájem

...
...
...
...

Letní slunovrat Stonehenge


Megalitické kameny a spousta otázek kolem nich... Na tu, kdy je nejlépe Stonehenge navštívit, vám odpověď dáme hned teď – o slunovratu. Tehdy totiž máte jedinečnou příležitost se dostat zdarma k jednotlivým kamenům a doslova si na ně sáhnout, což žádný jiný den v roce není možné.

Mám zájem

...
...
...
...

Muzeum voskových figurín Madame Tussaud


Současné muzeum na Marylebone Road bylo slavnostně otevřeno už v roce 1884. Od té doby se těší velké popularitě nejen u Britů, ale především u cestovatelů z celého světa. Muzeum skrývá mnoho figurín politiků, královské rodiny, hudebních hvězd, herců a sportovců, ale také známých zločinců a pohádkových bytostí.

Mám zájem

...
...
...
...

Prohlídka římských lázní v Bath


Římské lázně ve městě Bath sloužily k léčbě neduhů, ale také byly ideálním místem k setkávání a předávání informací. Dnes jsou jedním z nejlépe dochovaných archeologických míst v severní Evropě a patří mezi deset nejnavštěvovanějších v Anglii. Nenechte si je ujít ani vy. 

Mám zájem

...
...
...
...

Anglické hrabství Cornwall


V nejjižnějším cípu britských ostrovů, na západ od velkých měst, leží nejřidčeji osídlené anglické hrabství Cornwall. Zachovalo si své keltské tradice, nedotčenou přírodu a až magickou atmosféru. Místní lidé jsou pyšní na svou námořní minulost. Na její připomínky tak natrefíte na každém kroku. 

Mám zájem

  • motivovaný a stmelený tým
  • odpočatí zaměstnanci plní nových nápadů
  • vytržení ze stereotypu

Program šitý na míru

Nezáleží na tom, jakou destinaci zvolíte. Díky zkušeným průvodcům a kolegům vám vyrobíme program na míru a vyhovíme i náročným požadavkům. Ať už budete chtít se svými zaměstnanci jen relaxovat, lépe se poznat, nebo část pobytu strávíte aktivně meetingy či navazováním nových obchodních vztahů v destinaci, přizpůsobíme se. Vše musí 100% klapat.

Jsme také schopni zajistit pouze přepravu po celé Evropě našimi luxusními vozy. Zjistěte více o pronájmu autobusů s řidičem.

Chci vědět víc
Kam vyrazíte vy?

Napište mi a naplánujeme vaši cestu společně

Jmenuji se Markéta Přenosilová a jsem vaší manažerkou pro firemní zájezdy.
Kontaktujte mě na tel. +420 775 417 546 nebo na emailu prenosilova@radynacestu.cz.
Ráda vám poradím.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024