Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00
Nové neotřelé zážitky

Zapojte se do současného života země, ponořte se do duší zdejších obyvatel a nasajte podstatu místa - skrze nové zkušenosti, dovednosti a pečlivě vybrané zážitky.

Vydejte se s průvodci poznávat místa, která umí překvapit. A nemusíte ani cestovat přes půl světa. Tepající velkoměsta s impozantní architekturou, pikantní historií i poutavou současností, ale i zapadlé kouty nedotčené přírody najdete po celé Evropě. Nabijte se zážitky!

Zážitky v Evropě

Vstupte do neznáma a prozkoumejte s našimi průvodci tajemnou Asii. Její obdivuhodné tradice, kosmopolitní města a dechberoucí přírodu. Zastavte se a poznejte zblízka vše, co je nám Evropanům tak vzdálené a zároveň nás to nepřestává fascinovat. Prožijte Asii naplno!

Zážitky v Asii

Třetí největší kontinent na svém území hostí pouště, savany i deštné pralesy. Dává tak prostor k životu divokým majestátním zvířatům, které běžně okem nespatříte. Prožijte dobrodružnou cestu za masajskou kulturou a odvezte si nekonečné vzpomínky na Afriku!

Zážitky v Africe

Tajemná oblast, kde se setkávají tři kontinenty, je místem, kde vznikly nejstarší lidské civilizace. A také tři základní světová náboženství, z nichž každá dala zemi jiný směr - v kultuře i architektuře. Objevte kouzlo Blízkého východu a pořiďte si zážitky, na které se nezapomíná!

Zážitky na Blízkém východě

Nespoutaná, temperamentní, živelná… Jižní Amerika je plná barev, vůní a chutí, které pravému cestovateli nedají spát. Od pulzujících měst, kde se tančí v ulicích a večeří na chodníku, až po tajuplné končiny Amazonského pralesa a historii ukrytou v dechberoucích památkách Inků a Aztéků.

Zážitky v Jižní Americe

Chladná, distingovaná, mocnářská i horkokrevná, vstřícná i skromná… Severní Amerika v sobě mísí povahy mnoha národností, jejich společným jmenovatelem je ale hrdost. Kanadská horská střediska, americké národní parky a nenapodobitelný New York, nebo tajemné stavby mayské civilizace berou cestovatelům dech. Poznejte je i vy!

Zážitky v Severní Americe

Ostrovní ráje pro náročné, průzračné karibské moře, džungle, která ukrývá památky z dob mayské říše, živá města vonící sladkým kořením i prostý život místních na vesnici... Poznejte Střední Ameriku a nalaďte se na pestrobarevnou notu karibských zážitků!

Zážitky ve Střední Americe a Karibiku

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024