Česká republika

V posledních letech se Česká republika stala velmi vyhledávanou destinací mnoha zahraničních turistů. Využijte toho, že jste tady doma a máte vše na dosah ruky. Poznávejte přírodní krásy naší země a její poutavou historii. 


Nehledáte nic náročného, ale rádi byste stmelili tým v novém prostředí? Nebo jste naopak milovníky sportu a adrenalinu? Inspirujte se ukázkovými zájezdy.
1

Teambuilding na jižní Moravě

2

Teambuilding do západních Čech

Raději něco jiného?

Napište nám a připravíme vám originální program na míru. Vyberte si z pořádné dávky zážitků.

Získat nabídku zdarma

 Inspirujte se těmito zážitky

...
...
...
...

Prohlídka pivovaru s ochutnávkou


Jste fandové českého piva? Vyrazte se svým týmem do světoznámého pivovaru, kde Vás čeká Škola čepování. Návštěva zahrnuje neomezenou konzumaci piva a pivovarský guláš. To vše v pivovaru Plzeňský Prazdroj. Nebo byste raději upřednostnili Beskydský pivovárek či Nošovice? Výběr necháme na vás.

Mám zájem

...
...
...
...

Za vínem jedině na jižní Moravu!


Umíte si představit lepší teambuilding než se sklenkou výborného vína v ruce a výhledem na pálavské vinohrady? Možností je spousta. Navštivte prestižní Valtice, moderní Sonberk nebo třeba tradiční vinařství U Kapličky. Užijte si nefalšovanou degustaci vín se svým kolegy v srdečném kraji jižní Moravy!

Mám zájem

...
...
...
...

Stezka v oblacích Dolní Morava


Už jste se procházeli v oblacích? Máte jedinečnou příležitost. Dolní Morava nabízí Stezku v oblacích, na kterou se dostanete pěšky, lanovkou i na kole. Na samotném vrcholu vás čekají výhledy na masiv Králického Sněžníku, hřeben Jeseníků nebo Krkonoše. A ti odvážnější se můžou sklouznout 100 metrů dlouhým tobogánem!

Mám zájem

...
...
...
...

Wellness… Aaach! 

Rozhodli jste se pro víkendový teambuilding a nevíte, co podniknout? Co třeba vyrazit do Beskyd na wellness? Zařídíme Vám konferenční místnost, kde se svým týmem proberete vše potřebné a večer si odpočinete v sauně nebo při masáži. Věnovat se můžete i sportu a druhý den si nechat na procházku přírodou.

Mám zájem

...
...
...
...

Rafting = adrenalin pro každého


Chcete se svým týmem zažít ten pravý adrenalin? Co vyrazit sjíždět divokou vodu na raftu? Aktivní odpočinek pro každého. Nemusíte jezdit daleko za hranice, stačí vyrazit s námi na řeku Moravu nebo Otavu. Zařídíme půjčení raftu i vybavení, na vás už zbývá jen osvěžující zábava.

Mám zájem

...
...
...
...

Zážitková cyklistika


V poslední době se cyklistika stala velmi oblíbenou aktivitou nás všech. Vemte kola a vypravte se poznávat krásy Čech se svými kolegy. Veškeré zařizování nechte na nás. Labská cyklostezka je nejpopulárnější, na Moravě vévodí ta u Baťova kanálu a pokud nejste žádní začátečníci, tak oceníte cyklostezku u brněnské přehrady.

Mám zájem

...
...
...
...

Turistou až po uši

Jste milovníky turistiky a chcete svůj tým vytáhnout ven z kanceláře? Máte jedinečnou příležitost. Vydejte se s nimi na víkend na hory, krásných míst je tu přece spousta! Ať už si vyrazíte na Prachovské skály, do Boubínského pralesa či Adršpašských skal. Nebo vás láká kouzlo Karlovy studánky či ochutnávka štramberských uší?

Mám zájem

...
...
...
...

Za pohádkovou památkou


Láká Vás kouzlo hradů a zámků? Pojeďte s námi na Křivoklát, hrad, který si zahrál v pohádkách Honza málem králem nebo Jak se budí princezny. Dalším českým skvostem je jistě Karlštejn, nedobytné sídlo Karla IV., které proslulo tím, že sem byl ženám zapovězen vstup. A v neposlední řadě je to zámek Lednice se svým zámeckým parkem.

Mám zájem

...
...
...
...

Gurmánský zážitek


Milujete jídlo? Rádi byste si doma připravili sushi nebo ratatouille, ale nevíte, jak na to? I s tím můžeme pomoci. V rámci teambuildingu Vás i váš tým naučíme vařit. Vyberte si, co byste rádi připravili a profesionální kuchaři budou vašimi průvodci. Dozvíte se také mnoho zajímavého o zemi, ze které vybraná kuchyně pochází.

Mám zájem

  • motivovaný a stmelený tým
  • odpočatí zaměstnanci plní nových nápadů
  • vytržení ze stereotypu

Program šitý na míru

Nezáleží na tom, jakou destinaci zvolíte. Díky zkušeným průvodcům a kolegům vám vyrobíme program na míru a vyhovíme i náročným požadavkům. Ať už budete chtít se svými zaměstnanci jen relaxovat, lépe se poznat, nebo část pobytu strávíte aktivně meetingy či navazováním nových obchodních vztahů v destinaci, přizpůsobíme se. Vše musí 100% klapat.

Jsme také schopni zajistit pouze přepravu po celé Evropě našimi luxusními vozy. Zjistěte více o pronájmu autobusů s řidičem.

Chci vědět víc
Kam vyrazíte vy?

Napište mi a naplánujeme vaši cestu společně

Jmenuji se Markéta Přenosilová a jsem vaší manažerkou pro firemní zájezdy.
Kontaktujte mě na tel. +420 775 417 546 nebo na emailu prenosilova@radynacestu.cz.
Ráda vám poradím.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024