Spojené arabské emiráty

Arabský svět v luxusním provedení! Moderní metropole světového významu. To vše jsou Dubaj a Abú Dhabí, dvě nejlidnatější města celých arabských emirátů. Láká vás poznat města zalitá zlatem, ve kterých na každém kroku vládne tajemná orientální atmosféra? Pak jsou Spojené arabské emiráty to pravé pro vás.


Nehledáte nic náročného, ale rádi byste stmelili tým v novém prostředí? Nebo jste naopak milovníky sportu a adrenalinu? Inspirujte se ukázkovými zájezdy.
1

Aktivní odpočinek nejen v Dubaji

2

Luxusní Dubaj a pláže Perského zálivu

Raději něco jiného?

Napište nám a připravíme vám originální program na míru. Spojené arabské emiráty nabízí daleko víc než jen Dubaj. Vyberte si z pořádné dávky zážitků.

Získat nabídku zdarma

Inspirujte se těmito zážitky

...
...
...
...

Odpočinek a zábava na slavné pláži La Mer

Pláž La Mer se nachází mezi umělými ostrovy Pearl Jumeirah a Jumeirah Bay. V jejím okolí najdete spoustu originálních obchůdků, restaurací a kaváren. Nechybí ani sportovní vyžití, můžete si půjčit šlapadlo nebo si užít jízdu na nafukovacím banánu

Mám zájem

...
...
...
...

Projížďka loďkou po Dubai Fountain

Užijte si výhled na nádhernou arabskou architekturu. Zažijte fascinující představení tančící fontány, ze které trysky chrlí 85 000 litrů vody do výšky neuvěřitelných 150 metrů. Vše je osvětleno 6 000 světly a 25 barevnými reflektory.

Mám zájem

...
...
...
...

Divoká jízda písečnými dunami 

Dopřejte si pravý adrenalinový zážitek.  Objevte krásu arabské pouště. Zábavná jízda pouštními dunami vás zaveze do pouštního kempu, kde se dozvíte mnoho z tradičního arabského života  v poušti.

Mám zájem

...
...
...
...

Ferrari World v Abú Dhabí

Jste připraveni na vzrušující dobrodružství na celý život? Ferrari World je největší krytý zábavní park na světě. Patříte-li mezi milovníky adrenalinu, připoutejte se, nasaďte si závodnické helmy a vyrazte s námi na nejrychlejší horskou dráhu světa - Formula Rossa.

Mám zájem

...
...
...
...

Metrem za ultramoderní obytnou čtvrtí Dubai Marina

Uvidíte moderní výškové budovy v místě, kde ještě před 60 lety byla poušť. Podívejte se na vlastní oči na díla, která je člověk schopen uměle vytvořit. Dechberoucí atmosféra ultra moderního města.

Mám zájem

...
...
...
...

Burj Khalifa

Nejvyšší budova světa se nachází v Dubaji. Základy mrakodrapu známého původně pod názvem Burj dubai byly položeny 6. ledna 2004. Budova měří 828 metrů a má 163 pater. Zájemci si mohu vyjet na vyhlídkovou plošinu ve 124. patře nebo dokonce ve 148. patře.

Mám zájem

...
...
...
...

Palm Jumeirah

Uměle vytvořený ostrov ve tvaru palmy. Na jeho konec se dá dostat jednokolejovým vláčkem a určitě největším lákadlem je luxusní hotel Atlantis, ve kterém se nachází aquapark.

 

 

Mám zájem

...
...
...
...

Dubai Mall

Největší nákupní středisko ve Spojených arabských emirátech. Najdete zde přes 1200 obchodů, několik kin, obří akvárium nebo dokonce i bruslařský stadion. Dubai Mall je součástí nově vybudované čtvrti znavé Downtown Dubai, v níž se mimo jiné nachází také Burj Khalifa nebo Dubai fountain a mnoho luxusních hotelů.

Mám zájem

...
...
...
...

Tradiční dubajská tržnice - souk


Návrat k tradici uprostřed supermoderního města. To je dubajská tržnice. Každý návštěvník Dubaje by si neměl nechat ujít trh se zlatem a kořením. Smlouváte rádi? Zde své dovednosti plně uplatníte. Dopřejte si typicky arabskou atmosféru plnou hluku, diskutování o cenách, vůní koření, kadidla, myrty a kávy.

Mám zájem

...
...
...
...

Nejdelší metro na světě


Dubajské metro funguje od roku 2009. Pyšní se dalším “nej”, jedná se o nejdelší vlakový systém na světě, který není řízen člověkem. Tento moderní železniční systém s červenými a zelenými linkami je plně automatizovaný. Není metro jako metro. V Dubaji vás metro nejen převeze z místa A do místa B, ale také poskytuje i další služby veřejnosti, včetně maloobchodních prodejen, wi-fi připojení a bankomatů. 

Mám zájem

  • motivovaný a stmelený tým
  • odpočatí zaměstnanci plní nových nápadů
  • vytržení ze stereotypu

Program šitý na míru

Nezáleží na tom, jakou destinaci zvolíte. Díky zkušeným průvodcům a kolegům vám vyrobíme program na míru a vyhovíme i náročným požadavkům. Ať už budete chtít se svými zaměstnanci jen relaxovat, lépe se poznat, nebo část pobytu strávíte aktivně meetingy či navazováním nových obchodních vztahů v destinaci, přizpůsobíme se. Vše musí 100% klapat.

Jsme také schopni zajistit pouze přepravu po celé Evropě našimi luxusními vozy. Zjistěte více o pronájmu autobusů s řidičem.

Chci vědět víc
Kam vyrazíte vy?

Napište mi a naplánujeme vaši cestu společně

Jmenuji se Markéta Přenosilová a jsem vaší manažerkou pro firemní zájezdy.
Kontaktujte mě na tel. +420 775 417 546 nebo na emailu prenosilova@radynacestu.cz.
Ráda vám poradím.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024