Francie

Navštivte hlavní město módy a vysoké gastronomie – Paříž. Nechte se pohltit sofistikovanou kulturou, oslňujícími památkami, kuchyní, kvalitními víny i malebnou krajinou venkova. To vše a mnohem víc vás čeká ve Francii.


Nehledáte nic náročného, ale rádi byste stmelili tým v novém prostředí? Nebo jste naopak milovníky sportu a adrenalinu? Inspirujte se ukázkovými zájezdy.
1

Zájezd do Paříže a okolí + nákupy

2

Kouzelná Provence

Raději něco jiného?

Napište nám a připravíme vám originální program na míru. Francie nabízí daleko víc než jen Paříž. Vyberte si z pořádné dávky zážitků.

Získat nabídku zdarma

 Inspirujte se těmito zážitky

...
...
...
...

Nejkrásnější francouzský zámek Versailles

Vypravte se s námi na dohled od Paříže a objevte kouzlo zámku Versailles! Jeho příběh se začal psát již v roce 1607 a dodnes se mu klaní obdivovatelé z celého světa. Jeho výstavbu nezapočal nikdo jiný než kontroverzní král slunce Ludvík XIV. Trvalo však téměř 50 let, než byl honosný zámek dokončen.

Mám zájem

...
...
...
...

Muzeum Louvre


Víte, kde sídlila francouzská královská rodina, než byl postaven zámek ve Versailles? Ano, v Louvru. Ten dnes patří mezi největší muzea na světě. Vyrazte s námi obdivovat slavný obraz Leonarda da Vinciho, tajemnou Monu Lisu, a podívejte se třeba i do Michelangelova sálu, kde najdete jeho nejznámější díla. 

Mám zájem

...
...
...
...

Fragonardovo muzeum parfémů


Láká vás svět parfémů? Pak s námi určitě zamiřte do Francie, která se stala . centrem světové parfumerie již v 17. století. Na výběr máte celkem ze tří manufaktur a prodejen, které najdete v Grasse, Eze a samotné Paříži. Prohlédnete si s námi úžasné interiéry s voňavými sbírkami a pořídíte parfémy za výrobní ceny!

Mám zájem

...
...
...
...

Cesta za vínem do Bordeaux


Kdo by neměl rád víno. Vydejte se s námi do francouzského přístavního města Bordeaux, které je známé produkcí špičkových červených vín. Díky ideálním klimatickým podmínkám se tu výborně daří vinné révě a díky ní zase vinařům. Vychutnejte si pravou atmosféru Francie při degustaci vín v jejich rodném kraji!

Mám zájem

...
...
...
...

Levandulová Provence


Levandulová pole jsou nedílnou součástí malebné Provence. Seznamte se s fialovým krajem, kde čas ubíhá pomaleji… Poznejte s námi destilerie, kde ze sklizených levandulových polí extrahují cenné esenciální oleje. Nechte se zkrátka očarovat všudypřítomnou vůní levandule a užívejte života, jak to umí jen místní!

Mám zájem

...
...
...
...

Panenský olivový olej


Vždycky vás zajímalo, jak se vyrábí pravý panenský olivový olej? Vydejte se s námi na jih Francie do olivových hájů a vše se dozvíte. K Provence totiž výroba „tekutého zlata“ neodmyslitelně patří. Navštivte s námi místní lisovnu, kde vám prozradí vše o výrobě olivového oleje i jeho použití, a nemine vás ani samotná degustace!

Mám zájem

...
...
...
...

Zábavní park Disneyland 


Objevte místo, kde se plní sny. A nejen ty dětské! Jenom pár kilometrů od Paříže vznikl pohádkový ráj, kde se dospělí zase stávají dětmi. Díky Walta Disneyho, muže s nekonečnou fantazií. Přivítá vás Mickey Mouse, objevíte poklad Pirátů z Karibiku a potkáte i samotného Nema z podmořského světa!

Mám zájem

...
...
...
...

Ochutnávka pravého šampaňského


Z hroznů vybraných vinic oblasti Champagne se vyrábí dlouhodobě prověřenými a pečlivě dodržovanými postupy v rodinných vinařstvích to nejlepší šampaňské. Během ochutnávání se dozvíte něco o výrobě šumivého vína, o jeho druzích a o vinicích, odkud perličkující zlato Francie pochází.

Mám zájem

...
...
...
...

Airbus v Toulouse


Patříte mezi fanoušky letecké dopravy? V tom případě s námi určitě navštivte Airbusovou továrnu v Toulouse, která kompletuje všechny typy letadel této značky včetně největšího dopravního letounu na světě A380, dvoupatrového krasavce v hodnotě přesahující 400 milionů amerických dolarů.

Mám zájem

...
...
...
...

Cannes: Mekka filmového průmyslu


Slavný filmový festival udělal z malého města Cannes na jihu Francie Mekku filmového průmyslu. Na začátku osmdesátých let tady byla postavena nová budova Festivalového paláce. Pojďte se vyfotit na červeném koberci a prohlédněte si otisk dlaně své oblíbené filmové hvězdy na tzv. Allée des Stars.

Mám zájem

...
...
...
...

Vítězný oblouk na Champs Elysées


Navštivte nejrušnější pařížskou třídu Champs-Élysées, která je na jedné straně ohraničená Vítězným obloukem a na straně druhé náměstím Svornosti. Tato avenue symbolizuje pařížský styl a radost ze života, přitom Champs-Élysées je místo, kde původně bývaly bažiny. Věděli jste, že zde končí slavný závod Le Tour de France?

Mám zájem

...
...
...
...

Mylhúzy


Fascinuje vás historie výroby automobilů? Pak je ten pravý čas vydat se s námi do francouzského regionu Alsasko a navštívit největší muzeum automobilů na světě Mylhúzy. Narazíte tady na sbírku více než čtyř set exponátů od počátku automobilového vývoje až po současnost! Otočte klíčem, vyrážíme.

Mám zájem

...
...
...
...

Romantická plavba po Seině


Zažijte Paříž z jiné perspektivy a vyplujte vstříc neobyčejným zážitkům! Nasednete na loď a vydáte se přes Ile de la Cité, kde minete pozoruhodnou katedrálu Notre Dame, přes Arabský institut, muzea Orsay a Louvre, pomalu až ke 13. obvodu, kde z dálky uvidíte i Národní knihovnu Francoise Mitteranda.

Mám zájem

...
...
...
...

Eiffelova věž


Možná ne každý ví, že mistrovské dílo stavitele Gustava Eiffela bylo původně velmi odsuzováno. Ve své době se objevovaly petice za odstranění „železného monstra“.  A dnes je Paříž nejnavštěvovanější destinací světa právě díky „Eiffelovce“, bez které si už nikdo Paříž nedokáže představit.

Mám zájem

  • motivovaný a stmelený tým
  • odpočatí zaměstnanci plní nových nápadů
  • vytržení ze stereotypu

Program šitý na míru

Nezáleží na tom, jakou destinaci zvolíte. Díky zkušeným průvodcům a kolegům vám vyrobíme program na míru a vyhovíme i náročným požadavkům. Ať už budete chtít se svými zaměstnanci jen relaxovat, lépe se poznat, nebo část pobytu strávíte aktivně meetingy či navazováním nových obchodních vztahů v destinaci, přizpůsobíme se. Vše musí 100% klapat.

Jsme také schopni zajistit pouze přepravu po celé Evropě našimi luxusními vozy. Zjistěte více o pronájmu autobusů s řidičem.

Chci vědět víc
Kam vyrazíte vy?

Napište mi a naplánujeme vaši cestu společně

Jmenuji se Markéta Přenosilová a jsem vaší manažerkou pro firemní zájezdy.
Kontaktujte mě na tel. +420 775 417 546 nebo na emailu prenosilova@radynacestu.cz.
Ráda vám poradím.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024