Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Tanzanie - srovnání a doporučení

Autor: Katarína Gecelovská, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 18. 5. 2024

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Katarína Gecelovská
e-mail: gecelovska@radynacestu.cz
přímá linka: +420 776 028 005


Tanzanie je východoafrická země oblíbená především pro svou divokou, nespoutanou přírodu, teplou vodu Indického oceánu a pozoruhodný život místních obyvatel. Její pevninská část je domovem mnoha druhů exotických zvířat, a je proto vyhledávaným cílem cestovatelů, kteří chtějí vidět opravdové safari. Ostrovní část Tanzanie, především Zanzibar, nabízí lenošení na skvostných plážích a relax pod africkým sluncem. Vypravit se můžete na některý z oddechových zájezdů, ze kterých si přivezete nezapomenutelné vzpomínky.

Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + VÝLET LODÍ K OSTROVU MNEMBA (letecky z Prahy)

Jedinečný oddechový zájezd, na kterém zapomenete na starosti všedních dnů. Na „ostrově koření“, jak se Zanzibaru přezdívá, najdeme spoustu unikátních míst. Společně se vypravíme do zahrad, kde budeme moci vyzkoušet vůni, strukturu a chuť koření, která známe z naší kuchyně. Zanzibarská vanilka, skořice či muškátový oříšek by rozhodně neměly chybět ve výčtu suvenýrů, které si odsud odvezeme domů. Vyrazíme do města Stone Town, kde najdeme rodný dům slavného Freddieho Mercuryho, a na ostrově Prison Island objevíme kolonie želv obřích, jež se řadí mezi jedny z největších na světě. Prozkoumáme tropický ostrov Mnemba a jeho podmořský svět a užijeme si lenošení v příjemně teplých vodách Indického oceánu. 

Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZANI (letecky z Prahy)

Tento zájezd je jako stvořený pro všechny milovníky odpočinku na bělostných plážích. Čeká nás nezapomenutelná atmosféra malého ostrova, který nabízí jedinečné zážitky, z nichž si každý vybere ten svůj. Ve městě Stone Town navštívíme místní tržnici, kde si budeme moct zakoupit autentické suvenýry anebo jen tak pozorovat, jak místní obyvatelé smlouvají ceny za všelijaké zboží. Nesmíme vynechat ani návštěvu zahrad koření, kde mnohé z nás překvapí, jak koření roste a vypadá, než se dostane až na pulty našich obchodů. Dalším zážitkem, jenž se nám dostane pod kůži, je návštěva exotického pralesa v NP Jozani, kde budeme moct pozorovat zdejší rostliny a živočichy, které jsou v mnoha případech endemickými druhy. Kombinace poznání a relaxu je na Zanzibaru skvělou volbou, jelikož ostrov je malý a můžeme si tak užít třeba jen půldenní dobrodružství a zbytek času se pak věnovat nerušenému odpočinku.

Zobrazit všechny zájezdy do TanzánieKatarína Gecelovská

Katarína GecelovskáSpecialista Radynacestu.cz

Poznat pravou tvář země může jen pravý cestovatel.Tradiční zanzibarské loďky
Gueréza zanzibarská
Přátelští místní obyvatelé
Objevte koření Zanzibaru
Ostrov Pemba

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024