Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Tuniska - srovnání a doporučení

Autor: Klára Hrobníková, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 28. 12. 2022

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Klára Hrobníková
e-mail: hrobnikova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 774 700 183


Tunisko je v naší nabídce novinkou. Tento severoafrický stát je známý především pro pobytové zájezdy, ale cestovatelům nabízí mnohem více než krásné pláže a teplé moře. Letecky se sem dostanete za necelé tři hodiny a po celý rok vás zde čekají jarní a letní teploty.

Relax na plážích Tuniska + BERBERSKÁ VESNICE + PERLY SAHARSKÉ POUŠTĚ 

Tento jedinečný zájezd nám nabídne náhled na Tunisko tak, jak jej neznáme. Je ideální pro milovníky relaxu na krásných plážích, ale i pro dobrodruhy, kteří se nebojí poznávání nových kultur či netradičního sportovního zážitku. Vydáme se mimo hotelový komplex, projedeme se po písečných dunách, chybět nebude skutečně autentické setkání s místními berbery a ochutnání tradiční kuchyně. Zájezd je koncipován se stravováním formou all inclusive a je ideální pro klienty, kteří hledají odpočinkovou dovolenou, ale nebojí se zpestřit si ji nevšedním zážitkem.

Relax na plážích Tuniska + DŽÍPY NA SAHAŘE + KULISY ZE STAR WARS 

Pokud jste vášnivým fanouškem filmu Star Wars, pak byste si neměli nechat ujít tento zájezd. Kromě reálných kulis z filmu však uvidíme mnohem více – ⁠během dvoudenního výletu na Saharu navštívíme druhé největší koloseum na světě, projedeme se na čtyřkolkách písečnými dunami a ochutnáme zdejší speciality. Koho nelákají výlety a adrenalinové sporty, může relaxovat na soukromé písečné pláži. Nevynecháme ani návštěvu místní kavárny v medíně města Sidi Bou Said a ochutnávku tradičního mátového čaje. Perfektní zájezd pro všechny, kteří milují aktivní i pasivní odpočinek.

Zobrazit všechny zájezdy do TuniskaKlára Hrobníková

Klára HrobníkováSpecialista Radynacestu.cz

Cestujeme, abychom našli sami sebe.Amfiteátr El Jem
Ochutnávka tradiční berberské kuchyně
Užijte si adrenalinovou jízdu na čtyřkolkách
Kulisy ze Star Wars

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024