Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Výpravy za poznáním

Besedy s průvodcem

Povídání s průvodcem na téma vybrané destinace a promítáním fotografií.

Výpravy po Česku

Vycházka s průvodcem po zajímavých místech naší vlasti.

Výpravy s dětmi

Procházka po zajímavých místech s průvodcem a programem speciálně pro děti.

Na kafe s průvodcem

Soukromé setkání s průvodcem nad danou destinací v pražské kanceláři.

Chuťovky z cest

Ochutnávka nejlepších specialit z celého světa.

Cestovatelský kvíz

Oblíbená týmová soutěž o atraktivní ceny v příjemném prostředí vinárny.

Právě pro vás chystáme


24. 8.Praha
ZdarmaVolná místa
Výprava pro děti

Za hradčanskými kouzly, okouzleními a pověstmi

Prázdniny ještě nekončí! Vypravte se s dětmi za hradčanskými kouzly a pověstmi v doprovodu průvodkyně Barbory Klement Hůlkové a zaposlouchejte se do povídání o čarokrásné Praze. Naše kroky povedou z Pohořelce přes areál Strahovského kláštera, zahradami Černínského paláce, kolem Lorety a na Nový Svět k dětskému hřišti, kde je možné si po prohlídce odpočinout. Vyprávět si budeme o kouzlech alchymistů, miniaturních knihách, zlatých domovních znameních, Svaté chýši i vousatých světicích... Zaujalo vás to? Tak v sobotu na značkách i s vašimi ratolestmi!

Barbora Klement Hůlková
Chci jít
4. – 5. 9.14:00 – 18:00pobočka Praha
ZdarmaVolná místa
Setkání

Na kafe s průvodcem – Irsko

Rádi byste s námi na zájezd do Irska, ale chcete se setkat přímo s průvodcem? Zeptat se na cokoliv, co vás zajímá? Poradit se, co s sebou na cestu? Získat tipy na místa, kam se běžní turisté nedostanou. Zjistit, na jaký způsob jsou nejlepší brambory po irsku? Poodhalit tajemství whiskey a piva Guinness? Poznat skutečné perly drsné irské přírody? Přijďte k nám na pobočku v Praze na kafe a popovídejte si s Vlaďkou Svitákovou o netradičních zajímavostech i cestovatelských zážitcích z hrdé země na severu.

Vladimíra Svitáková
Chci jít
7. 9.Ostrava
ZdarmaVolná místa
Výprava

To nejlepší z Moravské Ostravy s průvodcem

Zažijte Moravskou Ostravu v zrcadle dějin i současnosti… Náš průvodce Vladimír Šmehlík si pro vás připravil úsměvné i tajemné historky o městě, jehož existence je pouhou náhodou, příběhy domů, ulic i náměstí, které proměnili městečko ve velkoměsto, a další nevšední zajímavosti.  Dopřejte si inspirativní procházku v samém jádru Moravské Ostravy s celou řadou "soukromých" tipů na nejlepší restaurace, nákupy, muzea či divadla od průvodce, který je tady doma.

Vladimír Šmehlík
Chci jít
10. 9. v 18:00Ostrava
ZdarmaVolná místa
Beseda

Beseda o Jordánsku s průvodcem

Dáša Izrael a Jordánsko prošlápla od severu k jihu a od východu na západ. Zamilovala si je, přestože nejde o nejklidnější, ani nejpohostinnější destinace. Možná o to větší kouzlo pro cestovatele mají. Zvítězila i ve vás zvědavost a chcete se dozvědět víc o úchvatném skalním městě Petra, římské památce Jerash, románských mozaikách v Madabě nebo o pouštní dálnici vedoucí do Aquaby? Zastavte se v Knihcentru a Dagmar Sedláčková vás jimi zkušeně provede ve svém povídání o Jordánsku. Perličkou pak bude moře informací o Mrtvém moři a praktické rady na cestu.

Dagmar Sedláčková
Chci jít
17. 9.Ostrava
ZdarmaVolná místa
Chuťovky z cest

Chuťovky ze Španělska

Co je to tapas? Jak se vaří paella a kde si ji v Katalánsku dát? Co patří a co nepatří do sangrie a kde najdete ty nejlepší trhy v celé Barceloně? Pojďte s námi ochutnávat svět se zkušeným průvodcem. Dáša Sedláčková, průvodkyně Radynacestu ví, které speciality si při návštěvě Katalánska nesmíte nechat ujít, a vtáhne vás do atmosféry pravé španělské hospůdky. Zažijte Španělsko všemi smysly, přijďte se pobavit a ochutnejte novinku pro naše věrné cestovatele: Chuťovky z cest!

Dagmar Sedláčková
Chci jít
24. 9. v 18:00Brno
ZdarmaVolná místa
Beseda

Beseda o Petrohradě s průvodcem

Na cestování ji vždy lákalo poznání historie dané země, nasávání místní atmosféry a pozorování každodenního ruchu v ulicích. Seznámí vás s bouřlivými ruskými dějinami, pomůže pochopit ruskou povahu a naladí vás na bohatou kuchyni… Jste připraveni objevit s ní krásy Ruska nebo se podělit o vaše zkušenosti? Přijďte mezi nás. Průvodkyně Martina Kolníková vám prozradí vše o Petrohradu a navrch přidá zajímavosti ze zákulisí zájezdů i užitečné rady na cestu.

Martina Kolníková
Chci jít
25. 9. v 18:00Praha
ZdarmaVolná místa
Beseda

Beseda o Lotyšsku s průvodcem

Začalo to obyčejným školním projektem a postupně se z toho stala posedlost. To říká o svých počátcích vztahu s Lotyšskem průvodce Vít Malkus, který vás na besedě v příjemném prostředí pražské kanceláře CK Radynacestu pozve na cestu do Pobaltí. Cílem bude především Riga a národní parky Gauja či Kemeri, k nimž nabídne pestrou paletu fotografií ze svého putování. Povídat si budete i o kouzlu míšení kulturních vlivů – německá Hanza, severský nádech i stopy východu, které dělají z Lotyšska nezapomenutelné místo. Řeč bude samozřejmě i o místní hudbě, tancích, jídle, pivě, a hlavně o lidech. Přidáte se?

Vít Malkus
Chci jít
25. 9. v 18:00Ostrava
ZdarmaVolná místa
Kvíz

Cestovatelský kvíz

Kde je Oceánie? Jaké zvíře potkáte jen na Galapágách a kdo jsou Čukčuové? Pokud znáte odpovědi na tyto záludné otázky, pak si troufnete i na Cestovatelský kvíz Radynacestu.cz! Přijměte naše pozvání, přijďte se pobavit s přáteli a provětrat mozkové buňky. Padesát otázek na téma světadíly, kupa zábavy, jedna sympatická moderátorka a skvělé ceny!

Jana Grussmannová
Chci jít
Připravujeme
31. 10. v 18:00Ostrava
ZdarmaPřipravujeme
Beseda

Beseda o Edinburghu s průvodcem

Skotsko je její srdeční záležitostí. Proč ale ráda jezdí zrovna do země, kterou po většinu roku halí mlha a i ti nejmladší stále věří legendám? Nejen o tom se průvodkyně CK Radynacestu.cz Lenka Vojtková rozpovídá na besedě v ostravském Knihcentru. Projedete s ní nutné základy pro každého cestovatele, který se do metropole chystá. Připomenete si nejvyhlášenější atrakce města, ale i místa, která na první pohled nejsou ničím vzácná. Objevíte kouzlo galerií i tradiční gastronomie a povíte si něco o pravé skotské whisky... Uděláte zkrátka první správný krok na cestě za poznáním Edinburghu.

Lenka Vojtková
v přípavě

Fotogalerie z našich setkání
Proč byste příště neměli chybět?
Zažili jste s námi...

Proběhlo
14. 8.Praha
Zdarma
Výprava pro děti

Starým a Novým Městem po stopách Karla IV.

Kterému z panovníků se říká „Otec vlasti“? Odpověď na tuto otázku určitě znáte, ale pořád je tady mnoho zajímavostí o Karlu IV., které vám povypráví jen sama matička Praha a příjemně přetlumočí naše průvodkyně Barbora Klement Hůlková. Během procházky z Václavského náměstí ke Karlovu mostu si prohlédneme místa spojená s legendárním panovníkem, jako například kostel Panny Marie Sněžné a přilehlou Františkánskou zahradu, Karolinum, Týnský chrám, Staroměstský orloj a další. Vezměte děti na výpravu po stopách legendy s Radynacestu.cz.

Proběhlo
20. 7.Praha
Zdarma
Výprava pro děti

Pověsti Starého Města

Také jste se jako malí rádi začetli do pověstí a bájí? Vezměte své děti do uliček hlavního města a nechte si vyprávět příběhy, které míchaly dějinami. Naše procházka povede od Prašné brány uličkami staré Prahy, kde se setkáme s kostlivci, bezhlavými obchodníky, alchymisty i bájným Golemem. Putování historickou Prahou pak zakončíme u Karlova mostu a dozvíme se, jaká tajemství a příběhy skrývá tato slavná pražská stavba… Vydejte se s dětmi na výpravu, která je bude bavit, s průvodkyní Radynacestu.cz Barčou Klement Hůlkovou.

Proběhlo
3. 7.Praha
Zdarma
Výprava pro děti

Procházka Pražským hradem

Jak využít prázdniny s dětmi? Poznávejte krásy Pražského hradu s průvodkyní Barborou Klement-Hůlkovou! Během příjemné procházky prozkoumáme Královskou zahradu, povíme si zajímavosti o hradní stráži i českém lvu, nakoukneme do katedrály sv. Víta, pozdravíme jeho chrliče, prohlédneme si okno, ze kterého se vyhazovali radní, a naše putování zakončíme u pověstmi opředené Zlaté uličky... Vydejte se s dětmi na výpravu za pohádkovým symbolem Prahy ve společnosti Radynacestu.cz.

Proběhlo
26. 6. v 18:00Ostrava
Zdarma
Beseda

Beseda o Stockholmu s průvodcem

Eva je cestovatelka. Být vedle toho i průvodkyní jí přijde přirozené. A stejně přirozeně dokáže zapůsobit i na vás. Stockholm je pro ni v posledních letech královskou disciplínou. Zajímá vás, jaké nejvýznamnější památky v zelené metropoli navštívit? Co ve Stockholmu dělal J. A. Komenský? Nebo kam tady zajít do muzea? Pak je beseda Evy Staňkové vaším šálkem kávy. Přijďte mezi nás. Dozvíte se vše o švédské mentalitě i skrytých místech a zajímavostech. Chybět nebudou ani praktické rady na cestu.

Napište nám. Ozveme se.