Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Jak propagovat zájezdy Radynacestu

Jste členem našeho affiliate programu a nevíte si rady, jak efektivně propagovat naše zájezdy a získat provizi za doporučení? Na této stránce Vám představíme základní způsoby propagace.

Odkaz  Online média  Sociální sítě  Weby a blogy  Bannery  Hledání v zájezdech  

Provizní odkaz

Základním způsobem, jak propagovat naše stránky skrz affiliate programu, je provizní odkaz. Provizní odkaz jde jednoruše vytvořit.
Použijete odkaz na stránky Radynacestu.cz, za něj umístěte parametr ?a_box= a za něj Vaše affil ID. Své affil ID najdete v nastavení uživatele.Tímto způsobem můžete vytvořit odkaz na jakoukoliv stránku Radynacestu. Chcete např. odkazovat na konkrétní zájezd? Není problém.

1 Vyberete zájezd a zkopírujete jeho URL adresu: https://www.radynacestu.cz/zajezd/to-nejlepsi-z-japonska-barevny-podzim-tradicni-lazne-letecky-z-prahy/26685/ 

2 Přidáte za ni parametr: https://www.radynacestu.cz/zajezd/to-nejlepsi-z-japonska-barevny-podzim-tradicni-lazne-letecky-z-prahy/26685/?a_box=

3 A nakonec přidáte své affil ID: https://www.radynacestu.cz/zajezd/to-nejlepsi-z-japonska-barevny-podzim-tradicni-lazne-letecky-z-prahy/26685/?a_box=wvdvvvbh

Víte, že...

jakoukoliv stránku na webu Radynacestu můžete využít k propagaci pomocí affiliate programu. Můžete odkazovat na homepage, kategorie zájezdů, články na Inspiraci nebo třeba profil konkrétního průvodce.

    Pokud nechcete provizdní odkaz vytvářet, stačí si vybrat některou z nabízených reklamních kampaní...

Provizní odkaz už tedy máme, nyní je ale podstatné ho dostat k potenciálním klientům.


Online média

Provizní odkaz je nutné ke klientovi dostat elektronickou cestou. 

Pokud má klient zájem o konkrétní zájezd nebo destinaci, pošlete mu odkaz s příslušnou koncovkou např. e-mailem, přes WhatsApp, Facebook Messenger nebo jiným elektronickým komunikačním kanálem.

Pokud máte databázi e-mailových kontaktů na potenciální klienty, můžete zasílat newsletter, kde odkážete na naše zájezdy.

U tohoto způsobu propagace prosíme o umírněnou formu. Nespamujte a pokud Vám některý z kontaktů napíše, že o tato sdělení nemá zájem, ze seznamu kontaktů ho prosím vyřaďte.

 
Sociální sítě

Na sociálních sítích můžete oslovit velké množství potenciálních klientů. Stačí vytvořit zajímavý post, který je zaujme.

Např. Facebook, pokud do příspěvku vložíte odkaz, sám vytvoří náhled stránky, na kterou odkazujete. Stačí tedy napsat popisek, vložit odkaz a vznikne krásný příspěvek.

 

Tip pro vás

Pokud do popisku přidáte osobní doporučení nebo zkušenost, je větší pravděpodobnost, že ostatní uživatelé na příspěvek kliknou a možná i nakoupí.
Webové stránky, blogy

Máte webové stránky o cestování nebo cestovatelský blog? Pak není nic jednoduššího než propagovat Radynacestu.

Napište článek o zajímavé destinaci a připojte odkaz na naše zájezdy.

Pokud jste náš průvodce, můžete zde třeba vyvěsit seznam všech Vašich aktuálně vypsaných zájezdů. Jako například Jirka Toman.

 Na webových stránkách můžete ale využít i další způsoby propagace než jen obsah.


Bannery

Banner je obrázek nesoucí informaci o produktu, značce či nabídce, kterou chcete propagovat.
Součástí každého banneru může být provizní odkaz.
Naše bannery najdete v sekci Reklamní kampaně. Stačí rozkliknout kampaň, kterou chcete propagovat, a vybrat si banner, který se Vám hodí. Pak už jen zkopírujete odkaz pod bannerem a vložíte ho na Vaši stránku. Tento odkaz již nijak nemusíte upravovat. Vaše affil ID již obsahuje.

Mezi Reklamními kampaněmi je jen omezený výběr bannerů, které Vám můžeme poskytnout. Pokud máte zájem např. o jinou destinaci, neváhejte napsat na e-mail teichmannova@radynacestu.cz. Pokud Vámi požadovaný banner máme, rádi Vám ho poskytneme.

 
Vyhledávání v našich zájezdech

Na svoje webové stránky můžete umístit vyhledávač, který po zadání parametrů odkáže klienta přímo na výsledky na našem webu. Jak to funguje, můžete vyzkoušet třeba na stránkách naší průvodkyně Katky Herkové.

Jak na to?

Umístění na web je velmi jednoduché. Vytvořili jsme pro Vás widget, který najdete po přihlášení v sekci Generování affiliate widgetu. Zde stačí zkopírovat Kód pro vložení na web a umístit ho tam, kde chcete, aby se zobrazoval. Tento kód již nijak nemusíte upravovat. Vaše affil ID je v něm již obsaženo.

 

 

Nevíte si s něčím rady?

Ozvěte se na naší affiliate manažerce Haně Teichmannové. Ráda Vám poradí.

Telefon: 608 182 511, e-mail: teichmannova@radynacestu.cz


Jdeme na to prostě jinak:

SKRYTÁ MÍSTA

Máme vlastní koncept. Cílová místa perfektně známe a poznáte i ta, o kterých se běžně nepíše – autenticky.

ŽÁDNÁ MASOVKA

Na zájezd bereme průměrně 15 cestovatelů. Jde nám hlavně o pohodovou atmosféru a vaše zážitky.

NADŠENÍ PRŮVODCI

Všichni nám je chválí. Na místech, kam jezdí, se vyznají lépe než místní. Jsou s vámi od odjezdu až po návrat.

*}

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024