Zájezdy pro cestovatele

Evropou komfortně a bez kompromisů: tam i zpět letecky, na místě naším busem!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 19. 2. 2016

Chcete, aby na vaší dovolené všechno šlapalo jako švýcarské hodinky? Aby se vám cestovalo jako v peřince ze skotské vlny a průvodce se po anglicku nevytratil zrovna když jej nejvíc potřebujete? Procestujte s námi Evropu s maximálním pohodlím s novou nabídkou kombinovaných zájezdů – letecky + autobusem na místě.

Jak by se vám líbilo dopravit se do destinace letecky z vámi vybraného letiště a na místě pak veškeré přesuny absolvovat plně vybaveným autobusem CK Radynacestu.cz? Nové, tzv. kombinované zájezdy, které spojují rychlost letecké dopravy s pohodlím vlastního autobusu v destinaci, vám to nyní umožní. 

Poznejte s našimi zkušenými průvodci, kteří vás zavedou tam, kam nikdo jiný, opěvované Azurové pobřeží a maličký stát Monako, drsnou krajinu severských států Norska a Švédska, anglický venkov na jihozápadě a severu Británie, italskou Apulii a Materu nebo to nejlepší ze Sardinie či Belgie a Holandska – autenticky a bez starostí. 

žádné noční přejezdy, neustálý kvap a mačkanice v hromadné dopravě. Jízda naším moderním autobusem se naopak zařadí mezi ty nejpříjemnější zážitky, které si odnesete ze své zasloužené dovolené na pečlivě vybraných místech v Evropě.

Dále máme na seznamu třeba ochutnávku typické kuchyně, kus dějin zapsaný v architektonické tváři měst a historických památkách i atmosféru nespoutané přírody. 

Vyzkoušejte některý z 11 aktuálně nabízených zájezdů, poznejte za stejný čas až dvakrát víc zajímavých míst – a už nebudete chtít cestovat jinak!


Všechny články     Zobrazit zájezdy