Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Na silvestrovské oslavy do Londýna!

Autor: Bára Klementová, Radynacestu.cz | Vydáno: 22. 8. 2014

Oslavy příchodu nového roku jsou nejvelkolepější londýnskou akcí, které se pravidelně zúčastňujeme během našich silvestrovských zájezdů. Ty letošní opět stály za to - voněly po jahodách a chutnaly po banánech. Co si připraví metropole pro své návštěvníky napřesrok? Buďte u toho s námi!

 

Silvestrovské oslavy v Londýně. Silvestrovské oslavy v Londýně.

 

Silvestr se v Londýně slaví na mnoha místech. Letos bylo tradičně středem oslav okolí kolem největšího ruského kola Evropy - London Eye. A město Londýn pro přelom roku 2013/2014 připravilo velkolepou novinku – pověstné londýnské oko nejen že se rozzářilo ohňostrojem všech barev, ale navíc potěšilo i čichové a chuťové buňky. Ohňostroj totiž voněl po jahodách, na účastníky oslav se snášely jedlé banánové konfety a broskvový sníh.

Místečko s výhledem na londýnské oko bylo jako každoročně potřeba zabrat co nejdříve, komu se účast v epicentru dění nepodařila, mohl si pohled na obří rozzářené kolo užívat z některého z londýnských mostů nebo z břehů řeky Temže za zvuků hudby a se skleničkou v ruce. Obrazovky na Trafalgarském náměstí pak velkolepý ohňostroj přenášely v přímém přenosu.

A co si Londýn připraví pro své návštěvníky na Nový rok tentokrát? Necháme se překvapit. 

Buďte u velkolepých oslav příchodu nového roku 2015 s námi a objednejte si svůj silvestrovský zájezd do Londýna už nyní. 


předchozí článek následující článek


Nová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.