Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Barbora Klement Hůlková

Cestování je moje droga. Prožijte se mnou to radostné očekávání zážitků.

Ve svém životě se neobejdu bez touhy dočíst knížku, i když už svítá, bez touhy vidět před sebou otevírání divadelní opony a nikdy se nedokážu obejít bez touhy cestovat. Cestování je pro mě drogou, nutností. Když necestuji pracovně, cestuji soukromě. Vlastně jsem neustále na cestě. Největší hodnotu totiž nemají materiální věci, ale zážitky. A především zážitky z cest.

Práce v Radynacestu.cz je způsob, jak svět neustále znovu a znovu poznávat, objevovat místa, která berou dech. A já se snažím, abyste ta krásná místa prožívali, vychutnali si jejich atmosféru, protože navštívit je umí každý, ale proniknout do jejich duše, to umí opravdu málokdo. Nejkrásnějším momentem mé práce je, když cítím, že se to povedlo.


Další zajímavosti o Barboře Klement Hůlkové:

  • Cestoholik – vlastní blog o radosti z cestování, zajímavých poznatcích z cest, o zajímavostech z různých koutů světa a cestovatelských tipech

  • Rozhovor s naší průvodkyní Bárou Klement Hůlkovou – krátký televizní rozhovor s průvodkyní CK Radynacestu.cz Barborou Klement Hůlkovou o cestování a práci průvodce

Poslechněte si rozhovor se mnou
Rozhovor Barbory Klementové o Amsterdamu pro Radio Čas


Napište nám. Ozveme se.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024