Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

NOVINKA: Dobrodružství na severu - poznejte to nejlepší ze skandinávského trojlístku!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 17. 4. 2017

Více severských zážitků a poznání během jediného zájezdu? Našli jsme způsob, jak toho docílit – kombinované zájezdy do Skandinávie. Letecky tam i zpět a na místě pak naším pohodlným busem. Nechte se provést zkušeným průvodcem nezapomenutelnými rybářskými vesničkami, unikátními skanzeny, po druhém největším mostě světa a kolem dechberoucích fjordů.

Krásy SkandinávieKrásy Skandinávie

„Severní Evropa mě překvapila svou zelení a rozlehlostí, i proto se sem ráda vracím,“ říká naše průvodkyně Skandinávií Tereza Vrbová. Kouzlo severských zemí vás ostatně nemine hned při prvních kilometrech ve Švédsku, Norsku či Dánsku. Právě rozlehlost a dlouhé kilometry se ale zdály být problémem. A tak jsme pro vás testovali a zkoušeli různé způsoby, jak ze severských zemí – ale nejen z nich – vidět to nejlepší. Tak dlouho, až vznikly naše kombinované zájezdy.

KodaňKodaň

Proč jsou podle specialistky na zájezdy do Skandinávie Martiny Polákové kombinované zájezdy ideálním řešením pro vaši dovolenou – a co si pod nimi vůbec představit? „Do destinace se dopravíte pohodlně letecky a stejně tak i zpět. Na místě pak probíhají přesuny za jednotlivými zajímavými místy naším komfortním autobusem Radynacestu.cz. Ušetříte tak čas i energii pro další objevování.“ Navíc vás nečekají žádné noční přejezdy, jen o poznání víc zážitků...

StockholmStockholm

Objevte krásy západního Švédska, Kodaně a Osla nebo o týden později to nejlepší z východního Švédska a Kodaně. S průvodkyní Terezou Vrbovou již v srpnu!

NorskoNorsko


předchozí článek následující článekCestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK