Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Novinka mezi zájezdy: Slunná Sicílie s koupáním v moři!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 5. 6. 2015

Láká vás slunná Itálie, ale nedovedete si představit zájezd bez příjemného koupání v moři? Pak právě pro vás jsme připravili kombinaci pobytově-poznávacího zájezdu na Sicílii. Uvidíte to nejzajímavější z historie, přírody i současnosti mystického ostrova dobrého vína a jídla a dopřejeme vám i zasloužený relax na pláži. 

Pohled na Palermo z ptačí perspektivyPohled na Palermo z ptačí perspektivy

Sicílii si ne náhodou vybrala jako svůj domov italská smetánka a veřejným tajemstvím je také odvěká přítomnost mafie. Souvisí to s povahou Sicilanů, které pojí pevná rodinná pouta. Jsou vášniví, vstřícní a veselí.  Jsou zkrátka zárukou toho, že se na největším ostrově Středozemního moře, které je mimochodem považováno za gastronomický ráj, nebudete nudit. 

O vaši pohodu se bude starat také náš průvodce Pavel Volf, který vás během pětidenního leteckého zájezdu na Sicílii vezme za poznáním. Nejdříve vás pozve na ochutnávku Marsaly - tedy města i stejnojmenného vína, pak vás seznámí s nejzajímavějšími budovami hlavního města Palerma a proškolí vás i v archeologii. Podíváme se totiž do slavného údolí chrámů v Agrigentu. 

Romantický náboj bude mít okružní jízda Gelou a s návštěvou venkovského císařského sídla s úžasnou přehlídkou mozaik v Piazza Amerina se se Sicílii důstojně rozloučíme. Téměř každý den pak zbude dostatek času na to, abyste ostrov prozkoumali také z druhé strany - tedy z moře. Voda je v září příjemně teplá a počasí víc než příznivé.

Prožijte s námi prodloužené léto na Sicílii! 


předchozí článek následující článek


Cestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.