Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

NOVINKA: Poznejte království vín Tokaj a objevte půvab Budapešti s průvodcem

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 17. 6. 2019

Fascinující Ostřihomská bazilika, lázeňské město Eger, rodinná vinařství v Tokaji nebo večerní plavba po Dunaji? Za nás jednoznačně ano! A proto je tady zbrusu nový zájezd To nejlepší z Budapešti + OSTŘIHOM + KRÁLOVSTVÍ VÍN TOKAJ. Prožijte Maďarsko, jak ho neznáte, s průvodcem, který je tu jako doma.

Objevte s námi kouzlo oblasti TokajeObjevte s námi kouzlo oblasti Tokaje

Tokajské víno jste už jistě ochutnali, o maďarských lázních minimálně četli a maďarskou kuchyni zkusili připravit doma. U našich (téměř) sousedů najdete spoustu inspirace, ale proč byste se měli nechat zlákat právě tímto zájezdem a jeho programem?

Ostřihomská bazilikaOstřihomská bazilika

„V březnu jsem průvodce Vláďu vyslala na průzkum měst východně od Budapešti, a hlavně do vinařského regionu Tokaj. Vrátil se úplně nadšený s myšlenkou, že bychom tato místa mohli ukázat i našim cestovatelům,“ začíná vyprávění o tom, jak zájezd vznikl, specialistka na Maďarsko Karolína Petrová.

EgerEger

„Obliba Maďarska v posledních letech stoupá, tak jsme si řekli, proč ne. A vznikl tento zájezd,“ prozrazuje dál. A na co se můžete těšit? „Projdete se nejkrásnější pešťskou ulicí, nejlepší fotky pořídíte z Rybářské bašty, vychutnáte si plavbu po Dunaji i odpočinek v termálech. Objevíte skrytá zákoutí malebného Egeru a vydáte se do kraje nekonečných vinic,“ uzavírá Karolína.

Užijte si degustaci vína v rodinných vinařstvíchUžijte si degustaci vína v rodinných vinařstvích

Vydejte se s námi pohodlným autobusem Radynacestu.cz z Ostravy, Olomouce, Brna či Bratislavy tam, kde se zrodilo tokajské. To nejlepší z Budapešti + OSTŘIHOM + KRÁLOVSTVÍ VÍN TOKAJ vám představí průvodce Vláďa Šmehlík


předchozí článek
NOVINKA: To nejlepší z Číny + Terakotová...
následující článek
FOTOREPORTÁŽ: Maďarsko s Vláďou Šmehlíke...Cestujte mazaně
rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.