Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Otevřete s námi bránu Orientu: Cestopisné přednášky v Praze, Brně a Ostravě s průvodci Radynacestu

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 5. 10. 2015

Čím je pro vás cestování? Jednoduchá otázka, nesnadná odpověď. Pro naše průvodkyně Romanu Procházkovou a Věru Starou je vášní, koníčkem i prací zároveň. Ve svých cestopisných přednáškách o Istanbulu vás zavedou k samotné bráně do Orientu a přiblíží vám nejen místní krásy, ale i život v Turecku. Již v říjnu v Praze, Ostravě a v Brně!

Barvami zalitý Istanbul. Nechejte se nalákat. Barvami zalitý Istanbul. Nechejte se nalákat.

Vše o Istanbulu, oblíbené metropoli Turecka, orientální kultuře, historii, tradičních tureckých lázních i pro Evropana netradičních sladkostech se dozvíte na přednášce našich dvou průvodkyň - Romany Procházkové a Věry Staré, které se na Turecko specializují. Za dobu, kdy zemí na pomezí Evropy a Asie provázejí, nastřádaly mnoho vědomostí, zkušeností i zážitků, které vám mohou předat a podělit se tak o důvody, proč je Turecko upoutalo.

Příjemné povídání doprovázené fotografiemi začíná vždy v 18 hodin, a to 7. 10. v Era Světě na Jungmanově náměstí v Praze, 15. 10. v Klubu Atlantik v Ostravě a 22. 10. v Music Labu na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. Podrobnosti o termínech a informace k rezervaci míst na cestopisných přednáškách CK Radynacestu.cz najdete na našich webových stránkách.  

Na závěr avizované cestopisné přednášky věnované Istanbulu se můžete těšit na překvapení ve formě ochutnávky tradičních tureckých dobrot. 

A pozor - tím zdaleka nekončíme! Setkávat se s vámi budeme pravidelně i v dalších měsících. Již teď vám můžeme prozradit, že v listopadu zavítáme skrze cestopisné přednášky s naším oblíbeným průvodcem Antóniem do Lisabonu.

Těšíme se na vaši návštěvu!


předchozí článek následující článek


Nová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK