Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Poznejte magickou krajinu hádanek - Skandinávii: Zájezd Švédsko + Dánsko + Norsko

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 9. 7. 2015

Láká vás dosud nepoznané? Pohádková krajina hádanek, kde dobrou noc dávají skřítci elfové? Poznejte s námi to nejlepší ze Skandinávie v rámci výjimečného poznávacího zájezdu! Putování po mrazivých dálavách zahájíme v dánské Kodani, pokračovat budeme přes Oslo - hlavní město Norska a zastavíme také v chloubi Švédska - Stockholmu. 

Pevnost Akershus v OsluPevnost Akershus v Oslu

Staňte se součástí skandinávské expedice 2015! Srpnový poznávací zájezd do Dánska, Norska a Švédska poprvé spojuje návštěvu všech tří hlavních metropolí a mnoha kouzelných zákoutí, včetně švédských ostrůvků nebo majestátních vodopádů. 

S průvodkyní Terezou Vrbovou se můžete těšit na klidné procházky městem i adrenalinové výlety po divoké skandinávské krajině. A nenechte se mýlit - Švédsko, Dánsko a Norsko sice jsou na samotném severu Evropy, ale teploty na přelomu srpna a září, kdy zájezd pořádáme, stoupají k příjemným 19  ̊C.

Budete spolu s námi obdivovat barevné domky v Kodani a sochu malé mořské víly, přejedete přes slavný Öresundský most a na vlastní oči spatříte švédské Stonehenge - Alesovy kameny. Nadechnete se severského vzduchu u Trollhättanských vodopádů, poznáte krásy norských fjordů i třetího nejdražšího města Evropy Osla a nevynecháme ani skandinávskou perlu - Stockholm, město ležící na třinácti ostrovech. 


předchozí článek následující článek


68 pečlivě vybraných cestovatelských zážitků
Osobně prověřeno průvodci!

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK