Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

VIDEOMEDAILONEK: Zdeňka Pošepná cestuje na plný úvazek, přesto je to pořád koníček

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 8. 5. 2017

Poznala Evropu, Asii a Ameriku – a jak sama říká, odnikud se jí nechtělo zpět. Být průvodkyní pro ni znamená využít naplno příležitosti a cestovat po světě, ale zároveň trávit více času doma. Zdeňka Pošepná, průvodkyně Radynacestu.cz, vás vezme na procházku uličkami, o kterých tištěný bedekr nemá tušení, restauracemi, kam chodí jen místní, a zasvětí vás do souvislostí, které by vás nenapadlo hledat. Podívejte se na videomedailonek!

Ve Španělsku se cítí jako doma, zvláštní kouzlo má pro ni i Itálie – hlavně Řím a Toskánsko, ale podvečerní amsterdamské chrachty nebo pohled na Sochu svobody ji neustále berou dech. Krásu nových míst dokáže ocenit, a proto si neumí představit, že by jezdila pořád do jedné a té samé destinace. „Když člověk jezdí na víc míst, může lépe porovnávat, historické události se začínají propojovat, a tak si myslím, že právě takto mohu lidem předat něco navíc,“ říká sympatická blondýnka. 

S CK Radynacestu.cz je v přátelském vztahu, a díky tomu pro vás v kontaktu s kanceláří zájezdy naustále vylepšuje a zdokonaluje. Vypravit se s ní letos můžete do předvánočního New Yorku. Neváhejte!

Zdeňka Pošepná je milovnicí objevování gastronomických zajímavostí a perliček ze života místních. Své cestovatele naladí na dané místo tak, aby ho dokázali vidět očima rodilých obyvatel. Přiblíží vám atmosféru, dá informace i potřebnou volnost.

„Průvodcování mám jako něco, co mě baví, než jako zaměstnání na plný úvazek,“ uzavírá spokojeně Zdeňka. Nechejte se od ní naladit na cestovatelskou notu, stejně jako mnoho spokojených cestovatelů před vámi. Tady jsou jejich ohlasy.


předchozí článek následující článek68 pečlivě vybraných cestovatelských zážitků
Osobně prověřeno průvodci!

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK