Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Voňavé jaro na Madeiře: Pojeďte s námi na proslulý Květinový průvod

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 8. 9. 2014

Poznejte s námi Madeiru a staňte se součástí proslulého Květinového průvodu. Jednou do roka ostrov věčného jara, jak se Madeiře říká, rozvoní tisíce květin a vy letos můžete být u toho s námi. Týdenní zájezd ovšem nabízí mnohem víc - projedete se na tradičních proutěných saních, ochutnáte místní rum, vykoupete se v lávových jezírcích a navštívíte třeba Údolí jeptišek.

Květinový průvodKvětinový průvodKvětinové dekorace zdobí městoKvětinové dekorace zdobí město

Představujeme vám výjimečný poznávací zájezd,  kdy během sedmi dní uvidíte to nejzajímavější z Madeiry v atmosféře velkého svátku květin. Proslulý květinový průvod, v němž mají zastoupení téměř všechny vesnice na ostrově, proběhne v polovině poznávacího zájezdu To nejlepší z Madeiry + Květinový průvod s CK Radynacestu.cz. 

Fantastická atmosféra květinových oslav nás ale bude provázet celým týdnem. Kromě zmíněného průvodu se totiž koná ve Funchalu mnoho dalších akcí, které oslavují téma květin. Dokonce i ulice a hotely jsou vyzdobeny čerstvými živými květy a vůně Madeiry je o to intenzivnější.

Obdivovat výtvory přírody budete moci i při návštěvě vodopádu Nevěstin závoj, třetí nejvyšší hory Madeiry Pico do Areeiro (1818m) nebo tropické zahrady. Nenechte si ujít ani možnost svézt se z kopce Monte na tradičních proutěných saních. Podrobný program nabitého týdne najdete v detailu zájezdu.

 


předchozí článek následující článek


Nová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK