Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Martin Cícha

Nejsilnější zážitek je, když překonáte sami sebe.

Cestám po světě jsem propadl hned po maturitě, kdy jsme vyrazili s kamarády stopem do Španělska. Od té doby jsme vždy o prázdninách vyráželi objevovat nová místa. Touha po poznání mě dostala až do Kolumbie. Když byly synovi tři roky, ukončil jsem zaměstnání a vydali jsme se na cestu, ze které jsme se zatím nevrátili. Po šesti měsících v Mexiku jsme se dostali do Kolumbie, kterou jsme si zamilovali a rozhodli se tu zůstat.

Cestování je pro mě především o rozšiřování životních obzorů, potkávání se se zajímavými lidmi, ať už místními nebo ostatními cestovateli, poznávání jiných kultur, učení se jazyků, ale také o překonávání nejrůznějších překážek, ať jde o horské treky nebo záludnosti exotických zemí. Přírodní rozmanitost Kolumbie je obrovská, co mě ale nejvíc dostává, jsou zdejší obyvatelé, jejich vstřícnost a chuť do života. Pojeďte ji poznávat se mnou!

Napište nám. Ozveme se.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024