Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zpět na: ZážitkyZážitky v Asii

Vstupte do neznáma a prozkoumejte s našimi průvodci tajemnou Asii. Její obdivuhodné tradice, kosmopolitní města a dechberoucí přírodu. Zastavte se a poznejte zblízka vše, co je nám Evropanům tak vzdálené a zároveň nás to nepřestává fascinovat. Prožijte Asii naplno!

Srí Lanka je exotickým rájem, který nabízí nádherné pláže, divokou přírodu národních parků, chladnou vysočinu s pozůstatky koloniálního období, ale hlavně mírumilovné Srílančany. Kouzlo všudypřítomného buddhismu zkrátka bere dech!

Zážitky na Srí Lance

Maledivy jsou tropickým rájem. Souostroví několika atolů nabízí luxusní resorty pro dokonalý odpočinek, pestrobarevný podmořský svět a bohatou nadílku adrenalinových sportů. Na své si přijdou i milovníci rybaření.

Zážitky na Maledivách

Thajsko je zemí usměvavých lidí, zlatem se třpytících chrámů, neprostupné džungle, nekonečných písčitých pláží a purpurového moře, fantastické kuchyně i bohaté kultury a historie. Pojďte s námi objevovat tento tropický ráj.

Zážitky v Thajsku

Indie je nezapomenutelný koktejl překrásné přírody, monumentální architektury, kořeněného jídla, rozdílných kultur i mnoha národností. Poznejte dosud nepoznané a ochutnejte Indii všemi smysly.

Zážitky v Indii

Země tak jiná, jak si jen dokážete představit. Klidná i rušná, přívětivá i překvapivá. Místo pro vaši relaxaci a erupci myšlenek. Seznamte se s Japonskem a objevte kouzlo země vycházejícího slunce.

Zážitky v Japonsku

Arménie je neobjevená perla Kavkazu, úžasná země s krásnou přírodou a báječnými, srdečnými lidmi, která nabízí více než jen velkolepá města a památky. Poslechnete si její neuvěřitelnou historii, ochutnáte úžasné pokrmy i koňak a zažijete dobrodružství, které jinde nenajdete.

Zážitky v Arménii

Vápencové skály, polévka pho, rušná velkoměsta, barevné trhy a v neposlední řadě i pláže, to je jen malá ochutnávka z rozsáhlé nabídky Vietnamu. Vyrazte nejen za dokonalou kávou, kterou vám třeba na kole připraví usměvavý Vietnamec s rýžovým políčkem za zády.

Zážitky ve Vietnamu

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024