Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 775 303 633 Po–Pá: 8–17

Zpět na: ZážitkyZážitky v Evropě

Vydejte se s průvodci poznávat místa, která umí překvapit. A nemusíte ani cestovat přes půl světa. Tepající velkoměsta s impozantní architekturou, pikantní historií i poutavou současností, ale i zapadlé kouty nedotčené přírody najdete po celé Evropě. Nabijte se zážitky!

Kanárské ostrovy jsou místem, kam uniknout před stereotypem, odpočinout si, ale i zažít pořádnou dávku adrenalinu. Zdejší příroda k tomu přímo vybízí, a tak se většina zážitků točí právě kolem ní. Je libo trek pod vrcholem sopky či ochutnávku místních tradic?

Zážitky na Kanárských ostrovech

Itálie je země, která toho může světu hodně nabídnout. Úžasnou přírodu, historické památky, jídlo, módní průmysl, rychlá auta, ale také temperamentní a přátelské obyvatele, kteří vybarví Itálii jako jednu z nejlepších zemí na světě.

Zážitky v Itálii

Jedinečný šarm, výborná gastronomie, azurové moře, zasněžené Alpy, zelené vinice nebo ikonické stavby. Francie uspokojí veškeré vaše chutě a záliby. Zapomeňte na starosti a okuste alespoň na chvíli to pravé francouzské „savoir vivre“.

Zážitky ve Francii

Ostrov, kde je jaro celý rok. Na Madeiře na vás dýchne exotická atmosféra a přitom neopustíte Evropu. Můžete obdivovat fascinující přírodu, dechberoucí výhledy, ochutnat skvělou gastronomii i vynikající víno.

Zážitky na Madeiře

Ochutnejte s námi Transylvánii. Okouzlí vás zdejší nedotčená příroda, báječná kuchyně i mystický příběh hraběte Drákuly. A jako adrenalinová třešnička na dortu nebude chybět ani jízda po nejkrásnější cestě světa.

Zážitky v Rumunsku

Albánie je jedna z posledních evropských zemí, která není prorostlá masovým turismem. Stále se tu dají najít místa, která vypadají, jako by tu nikdy nevkročila lidská noha. A pohostinnější obyvatele aby pohledal. Pojďte zemi zažít, než se z ní stane druhé Bibione.

Zážitky v Albánii

Holandsko je sice samá rovinka, ale při zážitcích, které vás tu čekají, vám tep vystřelí do oblak. Na kávu či pivo vyrazíte stejně jako oni na kole, cibulky či rozkvetlé květiny nakoupíte domů, nebo z nich rovnou vykouzlíte dekoraci, sýrů uvidíte ale i ochutnáte tuny a do originálních muzeí zavítáte v nejlepší čas.

Zážitky v Holandsku

Pobaltí je často opomíjená část Evropy. Což je na jednu stranu obrovská škoda, ale na tu druhou obří výhra. Najdou se tu totiž místa srovnatelná s nejkrásnějšími a nejprofláklejšími místy Evropy, ale bez davů turistů a téměř nedotčená. Proto je právě teď ten nejlepší čas jej poznat. Pojeďte s námi!

Zážitky v Pobaltí

Arménie je neobjevená perla Kavkazu, úžasná země s krásnou přírodou a báječnými, srdečnými lidmi, která nabízí více než jen velkolepá města a památky. Poslechnete si její neuvěřitelnou historii, ochutnáte úžasné pokrmy i koňak a zažijete dobrodružství, které jinde nenajdete.

Zážitky v Arménii

Malá země s ohromnou nabídkou. Jezera, hory, jeskyně, vodopády, termální lázně, krásná města, ale i moře. Na Slovinsku najdete opravdu vše, co si budete přát… A těch zážitků!

Zážitky ve Slovinsku

Katalog 2021