Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zpět na: ZážitkyZážitky v Evropě

Vydejte se s průvodci poznávat místa, která umí překvapit. A nemusíte ani cestovat přes půl světa. Tepající velkoměsta s impozantní architekturou, pikantní historií i poutavou současností, ale i zapadlé kouty nedotčené přírody najdete po celé Evropě. Nabijte se zážitky!

Jedinečný šarm, výborná gastronomie, azurové moře, zasněžené Alpy, zelené vinice nebo ikonické stavby. Francie uspokojí veškeré vaše chutě a záliby. Zapomeňte na starosti a okuste alespoň na chvíli to pravé francouzské „savoir vivre“.

Zážitky ve Francii

Kanárské ostrovy jsou místem, kam uniknout před stereotypem, odpočinout si, ale i zažít pořádnou dávku adrenalinu. Zdejší příroda k tomu přímo vybízí, a tak se většina zážitků točí právě kolem ní. Je libo trek pod vrcholem sopky či ochutnávku místních tradic?

Zážitky na Kanárských ostrovech

Itálie je země, která toho může světu hodně nabídnout. Úžasnou přírodu, historické památky, jídlo, módní průmysl, rychlá auta, ale také temperamentní a přátelské obyvatele, kteří vybarví Itálii jako jednu z nejlepších zemí na světě.

Zážitky v Itálii

Císařská Vídeň, hudební Salzburg a voňavý advent. Co víc si přát? Rakouská města vás omámí všemi smysly, panoramata a výhledy na města z výšky stojí za to. Lahodné chutě místní gastronomie už jen dolaďují k dokonalosti místní cukrářské klenoty. A vánočně naladěná Vídeň? To je příběh sám o sobě…

Zážitky v Rakousku

Okouzlující země, kde téměř na každém rohu narazíte na svědky dávné historie, památky zařazené na seznam UNESCO, místa dýchající neopakovatelnou atmosférou, vynikající jídla a neméně vynikající vína, nekonečné pláže omývané vlnami Atlantiku a příjemné lidi, v jejichž pohledu se mísí radost ze slunce a tepla s nekonečným smutkem a melancholií prastarého národa.

Zážitky v Portugalsku

Belgické království nenabízí jen Čechy tolik milované pivo a čokoládu. Na své si přijdou i milovníci historie, a to nejen návštěvou Waterloo. Staré cechovní domy zdobí malebná městečka, romantiku vytváří Benátky severu svými říčními kanály a jedinečnost nabízí bruselské Atomium nebo park miniatur. Milovníci jídla si smlsnou na nejlepších hranolkách a nebudou chybět ani květiny. Země Beneluxu s hlavním městem Evropy nadchne naprosto každého.

Zážitky v Belgii

Maďarsko s námi sice přímo nesousedí, je ale i tak velice blízké. Rádi sem jezdíme za gastronomií, budapešťskými památkami a atmosférou zdejších vánočních trhů. Oblíbené jsou jeho termální lázně rozeseté po celé zemi, vinařské oblasti kolem Tokaje i pohodové břehy Balatonu.

Zážitky v Maďarsku

Čechům tolik blízké Chorvatsko nenabízí pouze krásné moře ke koupání a odpočinek na pláži. Ve vnitrozemí na Vás čeká nádherná horská příroda protkaná vápencovými skalami ale i vinicemi s výtečným vínem. Tuto skvělou kombinaci skvěle doplňuje pestrá domácí kuchyně a nespočet ostrovů nabádajících k prozkoumání. Nechte se zlákat nekonečnými možnostmi této země.

Zážitky v Chorvatsku

Španělsko je jednou z nejzajímavějších a nejrozmanitějších evropských zemí. Nádherná, sluncem zalitá krajina nabízí krásné pláže ke koupání, ale i aktivní vyžití v horách a parcích. Pohnutá historie tu číhá na každém kroku a svébytná kultura býčích zápasů, flamenca a nesčetných příležitostí k fiestě si vás získá. Spolu s bohatou kuchyní a vynikajícími víny se Španělsko má čím chlubit.

Zážitky ve Španělsku

Největší ostrov Středozemního moře ovlivněn Řeckem, Tureckem i Velkou Británií nabízí nejen nekonečné pláže a křišťálově čistou vodu, ale i bohatou historii a jedinečnou kuchyni. Ohromující a rozmanitá příroda nabízí skvělé podmínky pro víno i sýr a nabídne místa pro dokonalý odpočinek. Ostrov s nejvíce slunečními dny ve Středozemním moři nabízí více zážitků, než se zdá.

Zážitky na Kypru

Věděli jste, že Malta je domovinou nejednoho hrdiny, včetně Pepka námořníka? Že v minulosti se tu střídaly vlivné kultury a že byla důležitým strategickým bodem ve válkách? Zdejší příroda je rájem pro náročné oko fotografa, kterému by neměly uniknout ani ostrovy Gozo a Comino. A sklářská tradice místních umělců je odpovědí na to, co si z Malty odvézt.

Zážitky na Maltě

Náš největší a nejlidnatější soused má co nabídnout. Bohatá historie úzce spjata s tou naší je zřejmá na každém rohu. Velká města i malé vesničky a nám tak blízké speciality zdejší kuchyně nejsou jediným důvodem k návštěvě. Nabízí se i nádherná jezera, hory a vodopády. Stačí jen překročit hranice.

Zážitky v Německu

Kolébka demokracie a právního systému, nebo moderní evropská metropole? Řecko vám nabídne obojí, je totiž zemí, kde je propojení minulosti, přítomnosti a budoucnosti tak přirozené, že si jej ani nevšimnete. Čekají vás nekonečné pláže, skryté přírodní i historické poklady, výborná gastronomie i vřelí a přátelští obyvatelé.

Zážitky v Řecku

Švýcarsko je malá země plná velkých zážitků. Ohromující alpská příroda ve spojení s dokonalým sýrem a lahodnou čokoládou osloví snad každého cestovatele. Ve spojení s horskými masivy, ledovci, jezery a jedinečnými lanovkami má tato malá země rozhodně co nabídnout.

Zážitky ve Švýcarsku

Pro mnoho cestovatelů je Polsko jedním z největších překvapení. Mnoho z nás má totiž vůči našim sousedům jisté předsudky, které se vám ale pokusíme vyvrátit a ukázat vám to skvělé, co Polsko má a umí. Malebná historická města, úchvatné přírodní scenérie, ale také vynikající kuchyně a milí a pohostinní lidé!

Zážitky v Polsku

Bosna a Hercegovina je skrytá perla Balkánu. Turisty neobjevená země, která má obrovský potenciál pro cestování. Nabízí nepřeberné množství kultury, panenskou přírodu, úžasnou gastronomii a historii, kterou budete poslouchat se zatajeným dechem.

Zážitky v Bosně a Hercegovině

Ukrajina je jednou z největších zemí v Evropě a je jednou z mála zemí nabízejících spoustu jedinečných zážitků z cestování, bohatých kulturně i historicky, ale také spoustu fantastických kaváren a restaurací, které na vás čekají k prozkoumání. A co teprve starobylé město Kyjev!

Zážitky na Ukrajině

Island je divoká příroda protkaná ohněm a ledem, ale i relaxace v termálních pramenech. Jedinečné hory, gejzíry, ledovce a mohutné vodopády doplňuje přívětivost Islanďanů a jejich osobitá kultura natolik, že si opravdu každý přijde na své.

Zážitky na Islandu

I malý kašpárek může zahrát velké divadlo. Toto rčení by se dalo použít i na Černou Horu – krajinu rozlohou sice malou, ale ohromující. Tento drobný balkánský stát se pyšní dokonalými plážemi, ohromnými horami, bohatou historií, vynikající kuchyní a v neposlední řadě přátelským obyvatelstvem.

Zážitky v Černé Hoře

Anglie se může pochlubit bohatou historií, kulturou a tradicemi, které po dvě století dominovaly světu. Idylická krajina plná větrem ošlehaných pláží, jezer, zelených kopců a středověkých vesniček a hradů byla předlohou pro mnoho legendárních umělců a spisovatelů. A inspiruje k zážitkům dodnes…

Zážitky v Anglii

Skotsko navzdory své velikosti skrývá velké poklady a dobrodružství. Na své si přijdou milovníci historie, kultury i outdoorových aktivit. Okouzlí vás nejen drsná příroda a nevyzpytatelné počasí, ale i jemná whisky a také si pochutnáte na prvotřídní gastronomii.

Zážitky ve Skotsku

Malá země s ohromnou nabídkou. Jezera, hory, jeskyně, vodopády, termální lázně, krásná města, ale i moře. Ve Slovinsku najdete opravdu vše, co si budete přát… A těch zážitků!

Zážitky ve Slovinsku

Pobaltí je často opomíjená část Evropy. Což je na jednu stranu obrovská škoda, ale na tu druhou obří výhra. Najdou se tu totiž místa srovnatelná s nejkrásnějšími a nejprofláklejšími místy Evropy, ale bez davů turistů a téměř nedotčená. Proto je právě teď ten nejlepší čas jej poznat. Pojeďte s námi!

Zážitky v Pobaltí

Holandsko je sice samá rovinka, ale při zážitcích, které vás tu čekají, vám tep vystřelí do oblak. Na kávu či pivo vyrazíte stejně jako oni na kole, cibulky či rozkvetlé květiny nakoupíte domů, nebo z nich rovnou vykouzlíte dekoraci, sýrů uvidíte ale i ochutnáte tuny a do originálních muzeí zavítáte v nejlepší čas.

Zážitky v Holandsku

Albánie je jedna z posledních evropských zemí, která není prorostlá masovým turismem. Stále se tu dají najít místa, která vypadají, jako by tu nikdy nevkročila lidská noha. A pohostinnější obyvatele aby pohledal. Pojďte zemi zažít, než se z ní stane druhé Bibione.

Zážitky v Albánii

Ochutnejte s námi Transylvánii. Okouzlí vás zdejší nedotčená příroda, báječná kuchyně i mystický příběh hraběte Drákuly. A jako adrenalinová třešnička na dortu nebude chybět ani jízda po nejkrásnější cestě světa.

Zážitky v Rumunsku

Ostrov, kde je jaro celý rok. Na Madeiře na vás dýchne exotická atmosféra a přitom neopustíte Evropu. Můžete obdivovat fascinující přírodu, dechberoucí výhledy, ochutnat skvělou gastronomii i vynikající víno.

Zážitky na Madeiře

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024