Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zpět na: ZážitkyZážitky na Blízkém východě

Tajemná oblast, kde se setkávají tři kontinenty, je místem, kde vznikly nejstarší lidské civilizace. A také tři základní světová náboženství, z nichž každá dala zemi jiný směr - v kultuře i architektuře. Objevte kouzlo Blízkého východu a pořiďte si zážitky, na které se nezapomíná!

Trocha exotiky, přírodní lázně, historické památky i okouzlující krajina. To je porce zážitků, které na vás čekají v Jordánském hášimovském království, jak se Jordánsko svým plným názvem také nazývá.

Zážitky v Jordánsku

Transkontinentální Turecko je pokládáno za pozoruhodnou zemi, kde se mísí kontinenty a kultury, což vede k jedinečnému mixu vlivu Asie, Evropy a Středního východu. Procestujte s námi tento skutečně výjimečný kus planety!

Zážitky v Turecku

Vůně orientálního koření, znějící zvony zvoucí na mši a spoustu náboženských rozdílů patrných na každém kroku, to je Izrael. Vydejte se s námi nasát atmosféru multikulturního moderního Tel Avivu, kouzlo historických uliček Jeruzaléma i biblických míst s unikátním příběhem.

Zážitky v Izraeli

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024