Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zpět na: ZážitkyZážitky v Africe

Třetí největší kontinent na svém území hostí pouště, savany i deštné pralesy. Dává tak prostor k životu divokým majestátním zvířatům, které běžně okem nespatříte. Prožijte dobrodružnou cestu za masajskou kulturou a odvezte si nekonečné vzpomínky na Afriku!

Keňa je zemí pro opravdové dobrodruhy. Nečekají vás snobské kavárny a široké bulváry. Ale cestovatel se tu zkrátka musí poklonit před majestátností přírody, divokými zvířaty, netradiční kuchyní a kulturou zdejších obyvatel. Pospěšte si, než její křehkou krásu zničí masový turismus. Objevte Keňu právě teď.

Zážitky v Keni

Tunisko je malá země v severní Africe, která dokáže překvapit svou bohatou historií a krásným písečným pobřežím. Aktivním cestovatelům nabízí škálu vodních sportů, možnost zahrát si golf nebo sjíždět písečné duny na čtyřkolkách. Ostatní ocení relax na soukromých plážích nebo ve wellness centrech.

Zážitky v Tunisku

Toužíte po pozorování ikonických afrických živočichů? Po noci strávené v divočině pod oblohou posetou hvězdami v čele s Jižním křížem? Po setkání s místními domorodci v jejich tradiční vesnici? Po dobrém jídle v některé z restaurací v koloniálním stylu? To všechno najdete v Namibii, skryté perle jižní Afriky. Vydejte se s námi za dobrodružstvím!

Zážitky v Namibii

Maroko je zemí, která vezme útokem všechny vaše smysly. Od zázračného arganového oleje přes jedinečnou marockou kuchyni doplněnou o typický mátový čaj doputujete až k neuvěřitelným vůním tradičních berberských řemesel.

Zážitky v Maroku

Zanzibar, autonomní ostrovní stát patřící Tanzanii, je známý a oblíbený z mnoha důvodů. Pohádkové pláže, dokonalý podmořský svět, exotické koření, divoké pralesy, přátelští domorodci, osobnost Freddieho Mercuryho... Nejen to, ale ještě mnohem více na vás čeká při návštěvě Zanzibaru. Zažijte to nej, co Zanzibar nabízí.

Zážitky na Zanzibaru

Katalog 2023