Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zpět na: ZážitkyZážitky v Africe

Třetí největší kontinent na svém území hostí pouště, savany i deštné pralesy. Dává tak prostor k životu divokým majestátním zvířatům, které běžně okem nespatříte. Prožijte dobrodružnou cestu za masajskou kulturou a odvezte si nekonečné vzpomínky na Afriku!

Keňa je zemí pro opravdové dobrodruhy. Nečekají vás snobské kavárny a široké bulváry. Ale cestovatel se tu zkrátka musí poklonit před majestátností přírody, divokými zvířaty, netradiční kuchyní a kulturou zdejších obyvatel. Pospěšte si, než její křehkou krásu zničí masový turismus. Objevte Keňu právě teď.

Zážitky v Keni

Tunisko je malá země v severní Africe, která dokáže překvapit svou bohatou historií a krásným písečným pobřežím. Aktivním cestovatelům nabízí škálu vodních sportů, možnost zahrát si golf nebo sjíždět písečné duny na čtyřkolkách. Ostatní ocení relax na soukromých plážích nebo ve wellness centrech.

Zážitky v Tunisku

Toužíte po pozorování ikonických afrických živočichů? Po noci strávené v divočině pod oblohou posetou hvězdami v čele s Jižním křížem? Po setkání s místními domorodci v jejich tradiční vesnici? Po dobrém jídle v některé z restaurací v koloniálním stylu? To všechno najdete v Namibii, skryté perle jižní Afriky. Vydejte se s námi za dobrodružstvím!

Zážitky v Namibii

Katalog 2021