Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zpět na: ZážitkyZážitky v Jižní Americe

Nespoutaná, temperamentní, živelná… Jižní Amerika je plná barev, vůní a chutí, které pravému cestovateli nedají spát. Od pulzujících měst, kde se tančí v ulicích a večeří na chodníku, až po tajuplné končiny Amazonského pralesa a historii ukrytou v dechberoucích památkách Inků a Aztéků.

Země slunce a zlata oplývající neskutečným přírodním a kulturním bohatstvím, které po staletí vyvolává úžas. Čekají vás dechberoucí přírodní scenérie, historie na každém kroku a ti nejmilejší lidé, kteří s láskou dodržují tradice svých předků. K tomu nedostižná gastronomie, na kterou nezapomenete. Nechte se překvapit jednou z nejrozmanitějších zemí světa!

Zážitky v Peru

Ačkoliv už uplynulo téměř 30 let od smrti narkobarona Pabla Escobara, je to stále to první, na co si při zmínce o Kolumbii vzpomeneme. Dnes je Kolumbie země, která oplývá neskutečnou přírodní biodiverzitou a množstvím ohrožených druhů, jež nenajdeme nikde jinde na světě. Kolumbijská města se změnila na jedna z nejinovativnějších a místo nebezpečí jsou barevné ulice plné tanečníků salsy. K tomu ta všudypřítomná vůně výborné kávy a kakaa…

Zážitky v Kolumbii

Ekvádor je malá země plná velkých zážitků. A díky malé rozloze a výborné infrastruktuře se jich dá stihnout opravdu hodně. Unikátní fauna a flora, Amazonský prales, krásné pláže, vulkány a památky UNESCO. A k tomu Galapágy, které jsou doslova živou laboratoří pro pozorování evoluce.

Zážitky v Ekvádoru

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024