Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zpět na: ZážitkyZážitky v Severní Americe

Chladná, distingovaná, mocnářská i horkokrevná, vstřícná i skromná… Severní Amerika v sobě mísí povahy mnoha národností, jejich společným jmenovatelem je ale hrdost. Kanadská horská střediska, americké národní parky a nenapodobitelný New York, nebo tajemné stavby mayské civilizace berou cestovatelům dech. Poznejte je i vy!

Historické monumenty, ze kterých až mrazí, typický americký hotdog nebo bagel, nákupy za doprovodu muzikálových hitů a možná i nějaká ta filmová star… New York pod vámi, vy pod sochou Svobody, na dosah Niagárských vodopádů, či dokonce vesmíru! A relax na bahamských plážích… To je USA!

Zážitky v USA

Země mnoha tváří a přírodních krás. Najdete tu tropický karibský ráj, rozpálené pouště plné prachu, kamení a kaktusů, vysoké hory obývané potomky předkolumbovských civilizací a bohatství památek na americkém kontinentě nevídané. Pestré kroje, fascinující tradice, vysoká kulturní úroveň a špičková kuchyně – to vše dělá z Mexika jednu z nejlákavějších světových destinací.

Zážitky v Mexiku

Z Kanady přijedete jako vyměnění. Načerpáte energii z přírody, nové chutě ve formě bonbonů z javorového sirupu, zkusíte místní víno doplněné lahodnými sýry a na mnohých místech narazíte na českou stopu. Svlažíte nohy v legendární řece Niagara nebo při troše štěstí zachytíte ikonickou duhu nad ní. Projdete se indiánskou vesnicí, po červeném koberci bývalého zámku v Québecu nebo v „nebesích“ nad Torontem.

Zážitky v Kanadě

Inspirujte se na našem Instagramu:

Katalog 2022