Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zpět na: ZážitkyZážitky ve Střední Americe a Karibiku

Ostrovní ráje pro náročné, průzračné karibské moře, džungle, která ukrývá památky z dob mayské říše, živá města vonící sladkým kořením i prostý život místních na vesnici... Poznejte Střední Ameriku a nalaďte se na pestrobarevnou notu karibských zážitků!

Luxusní resorty v Punta Cana nejsou rozhodně jediným lákadlem této vlídné karibské země. Poznejte její jedinečné podmořské bohatství, vychutnejte si koktejl z čerstvě sklizeného ovoce, pověstný rum na pláži s bělostným pískem a vydejte se po stopách opravdových pirátů z Karibiku.

Zážitky v Dominikánské republice

Nikde v Karibiku nenajdete na tak malém území tak nepřeberné přírodní bohatství. Kouřící vulkány, horké prameny, neprostupná tropická džungle s řevem opic a vůní exotických květů, dravé řeky s vodopády. Vítejte v surfařském ráji, okouzlující zemi plné usměvavých a pohodových lidí, kde pojem pura vida – prostý život není jen heslem, ale životním stylem.

Zážitky na Kostarice

Karibik, to nejsou jen sněhobílé pláže zalité sluncem a dekorované exotickými palmami. Na Kubě, jednom z nejzajímavějších karibských ostrovů, můžete sledovat stopy světoznámého spisovatele, objevit údolí, kde se rodí káva, nebo se povozit ve stylovém americkém kabrioletu z 50. let. Dopřejte si nevšední zážitky z ostrova svobody, nejlépe s oblíbeným koktejlem Cuba libre v ruce!

Zážitky na Kubě

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024