Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Sleva pro zdravotníky

Děkujeme všem lékařům, zdravotním sestrám a pečovatelům za péči o naše zdraví!Zdraví máme jen jedno a díky skvělému zdravotnickému personálu je u nás o něj výborně postaráno. Děkujeme všem lékařům, zdravotním sestrám, lékárníkům, sociálním pracovníkům a personálu domovů pro seniory za vaše úsilí - jen díky vám to zvládáme.

Naše péče za vaši péči. Nechte teď nás, abychom pečovali o vaši spokojenost a vyzkoušejte některý z našich zájezdů pro cestovatele. Nabízíme vám mimořádnou slevu 10 % na všechny naše zájezdy!*

Více informací v Pravidlech akce Sleva 10 % pro  zdravotníky.

 

Ukaž všechny zájezdy

 

*Sleva se vypočítává z konečné ceny zájezdu, vztahuje se na naši kompletní nabídku a na rezervace přijaté do 21. 12. 2021. Termín odjezdu zájezdu není omezen.

*Slevu 10 % může využít každý zaměstnanec specifikovaný jako zdravotnický personál po předložení zaměstnaneckého průkazu nebo potvrzení zaměstnavatele. 

*Při rezervaci stačí do poznámky uvést Sleva pro zdravotníky a my už se vám ozveme s novou zvýhodněnou kalkulací.Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024