Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Indie – srovnání a doporučení

Autor: Klára Hrobníková, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 29. 4. 2024

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Klára Hrobníková
e-mail: hrobnikova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 774 700 183


Kam za jedinečnými zážitky? Vypravte se do Indie. Ochutnáte koktejl fantastické přírody, rozdílných kultur i mnoha národností. Krajina vonící kořením a čajovými lístky pohltí všechny vaše smysly. Užijte si Tádž Mahal, plavbu po posvátné Ganze, ruch bazarů i ticho poutních míst. Dopřejte si perly z pokladnice UNESCO. S naším průvodcem zjistíte, jak tuhle zemi vnímat všemi smysly.

To nejlepší z Indie + TÁDŽ MAHAL + SAFARI (letecky z Prahy)

Pestrost a rozmanitost, kterou jinde nenajdete. Nechte se vtáhnout do indického světa… Budete obdivovat velkolepé památky, tajuplné chrámy i stúpy. Nejslavnější hrobku světa si vychutnáte všemi doušky. Stanete se účastníkem nevšedního ceremoniálu ve Zlatém chrámu v Amritsaru. Toto místo je nejposvátnějším místem sikhského náboženství a místem uložení knihy Guru Granth Sahib. Tato kniha se každý večer obřadně na nosítkách přenáší z Harimandiru do úschovny. Když budete mít štěstí, uvidíte na vlastní oči tygry, antilopy, gazely a další zvířata žijící ve volné přírodě. Dillí vás doslova pohltí. A památky UNESCO? Kam se podíváte. Cestujte za skutečnými zážitky a objevujte Indii naplno!

Okruh Kašmírem a Ladakhem + NEJVYŠŠÍ HORSKÉ PRŮSMYKY INDICKÉHO HIMÁLAJE (letecky z Prahy)

Přes poklady Nového Dillí, Kašmír obklopený Himálajem až do Ladakhu… Vyzkoušíte si život v hausbótu na jezerech Šrínagaru. Vyvezete se lanovkou z Gulmargu k horskému vrcholu. Projedete se na loďkách šikhara i nejvyššími horskými průsmyky. Cestou také projedete přes krásné údolí Sonamarg a město Kargil, které leží v blízkosti hranice s Pákistánem a leží asi 120 kilometrů vzdušnou čarou od slavné osmitisícovky K2. Uvidíme i nejchladnější obydlené místo na světě či záhadnou magnetickou horu. Objevíte rušné trhy, kde můžete ochutnat místní meruňky od žen z náboženské skupiny Bon, a také nejposvátnější chrámy i buddhistické kláštery. Dopřejte si poznání cizích kultur – dopřejte si zážitky z indického Himálaje!

Zobrazit všechny zájezdy do IndieKlára Hrobníková

Klára HrobníkováSpecialista Radynacestu.cz

Cestujeme, abychom našli sami sebe.Skupinka cestovatelů před Zlatým chrámem
Zažijte nejvyšší silniční průsmyky světa!
Naše skupinka cestovatelů u Taj Mahalu
Kochejte se krásou jezera Pagong s magicky modrou vodou!

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024