Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Norska – srovnání a doporučení

Autor: Petra Dorčáková, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 3. 3. 2024

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Petra Dorčáková
e-mail: dorcakova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 608 182 511


Norsko nabízíme našim cestovatelům v několika variantách. Můžete tak vyrazit na letecký eurovíkend nebo kombinovaný zájezd, což znamená, že do Norska přiletíte a na místě bude čekat náš autobus, kterým se budeme dále přepravovat.

To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA (letecky z Prahy)

Norská metropole Oslo je díky své jedinečné architektuře, bohatým kulturním atrakcím, skvělému jídlu, nákupním zážitkům a ohromujícím přírodním scenériím místem, kam každoročně vypravujeme zájezdy. Tady můžete očekávat nevšední zážitky – procházku parkem s díly Gustava Vigelanda či na místo předávání Nobelovy ceny míru. Nahlédneme do Aker Brygge – unikátního nákupního a kulturního centra vybudovaného z haly loděnic. Výhled na celé město si užijeme ze sportoviště zimních olympijských her. 

Fakultativně budete mít možnost se vydat na příjemný pěší výlet do přírody zalesněné oblasti Nordmarka. Zájemci budou mít možnost navštívit nejkrásnější norská muzea jako například muzeum Fram, jehož hlavním exponátem je polární loď Fram, muzeum Kon-Tiki, které představuje zachovalý vor Kon-Tiki nebo Národopisné muzeum s muzeem pod širým nebem.

Kombinované zájezdy

Kombinovanými zájezdy jsou autobusové zájezdy, přičemž cestu do cílové země absolvujete s průvodcem letecky z Prahy. Kombinujeme tedy dopravu tak, aby z cestování odpadla zdlouhavá cesta do destinace autobusem. Zájezdy jsou pro toto řešení oblíbené a lákají nadšence pro přírodní krásy a zajímavosti. Cestují s námi klienti od mladistvých až po ty nejstarší.

To nejlepší ze západního Norska + OSLO (letecky z Prahy)

Pokud je jedním z vašich cestovatelských snů navštívit Norsko, tento zájezd nabídne jeho nejkrásnější scenérie a přenese vás do pravé atmosféry severu. Do Norska přiletíte letadlem a na místě už vás bude čekat náš autobus, kterým se budete dále přepravovat. Navštívíte Oslo a jeho největší dominanty. Uvidíte střechy domů porostlé trávou, hokejovou halu Gjovik v jeskyni, vesmírně nasvícené odpočívadlo uprostřed 25 km dlouhého Laerdalského tunelu, Trolí cestu klikatící se v 11 serpentinách... Několikrát v průběhu cesty vás překvapí tlak v uších díky kilometrovému převýšení.

Reliéf Norska je příkrý, členitý a nádherný. Nebudete zklamáni ani druhým největším norským městem – Bergenem. Nacházejí se zde totiž unikátní středověké dřevěné domy, které jsou zapsány na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Zajímavostí je, že se nenavštěvují jako muzea, ale dokonce se běžně užívají, nejčastěji jako obchůdky s tradičním zbožím.

Zobrazit všechny zájezdy do NorskaPetra Dorčáková

Petra DorčákováSpecialista Radynacestu.cz

Naučím vás vidět svět očima místních.Hrázděný kostel původně postavený ve městě Gol, ale nyní umístěný v Norském muzeu kulturní historie v Bygdøy v Oslu
Příjemný pohled na vodopády Tvindefossen v Norsku
Boyabreen ledovec se nachází v národním parku Jostedalsbreen v Norsku

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024