Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8:30–16

Zájezdy do Řecka – srovnání a doporučení

Autor: Barbora Koníčková, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 23. 10. 2020

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Barbora Koníčková
e-mail: konickova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 030


Doslova božský zážitek vás čeká na zájezdech do Řecka, kam se vydáváme za bájnými mýty a starořeckými pověstmi. Do této kolébky evropské civilizace cestujeme několikrát do roka na čtyř nebo pětidenní zájezdy, vždy letecky s průvodcem. 

Čtyřdenní Athény – naprostý základ

To nejlepší z Athén (letecky z Prahy)

Základem v nabídce je čtyřdenní zájezd pro cestovatele do Athén. Za čtyři dny navštívíme to nejdůležitější z metropole, řecké i římské památky, ale i malebné uličky čtvrti Plaka. Tímto zájezdem vždy v březnu zahajujeme sezonu a v listopadu ji uzavíráme.

Pětidenní zájezdy – Athény a něco navíc

To nejlepší z Athén + DELFY + OSIOS LUKAS (letecky z Prahy)

Prvním pětidenním zájezdem sezony je varianta s výletem do Delf. Celodenní výlet objednaným autobusem je v ceně zájezdu a zavede vás na severozápad od hlavního města. Zážitkem budou ruiny v Delfách včetně slavné věštírny a také jeden z nejkrásnějších byzantských pravoslavných chrámů – chrám sv. Lukáše. Zájezd pořádáme dvakrát ročně, vždy na jaře a na podzim.

To nejlepší z Athén + MYKÉNY + NAFPLIO + EPIDAURUS (letecky z Prahy)

Květnovým hitem, který jsme nově vypsali pro velký zájem i na podzim, je zájezd do Athén s výletem do Mykén. Zájezd je doslova nabitý zážitky. Tím největším je celodenní výlet na Peloponés, který je již v ceně. Ranní zastávka u Korintského průplavu, který vás překvapí svými rozměry, odstartuje den plný ohromujících antických památek. Čeká nás nejkrásnější město Peloponésu, kolébka mykénské civilizace i divadlo s perfektní akustikou v Epidauru.

To nejlepší z Athén + SEVERNÍ PELOPONÉS (letecky z Prahy)

Mým osobním favoritem a horkou novinkou pro rok 2020, resp. 2021, je zájezd do Athén s výletem na sever poloostrova Peloponés. Zájezd máme zatím v nabídce jednou ročně, ale věříme, že si jej zamilujete. Na žádném jiném zájezdu totiž nevyjedete zubačkou do hor severního Peloponésu. Tady vás čeká málo turistů a spousta krásných míst spojených s řeckými dějinami – pomník v Kalavrytě, klášter Agia Lavra a nejstarší chrám ve skále Mega Spileo.

Zájezd do Soluně – římské, osmanské i byzantské památky na jednom místě

To nejlepší ze Soluně + MOŘE + KLÁŠTERY METEORA (letecky z Prahy)

Protože Řecko nejsou jen Athény, dvakrát do roka vám nabízíme jedinečný zážitek v podobě návštěvy města tří říší Soluně a nedalekého okolí. Tento pětidenní zájezd navíc skýtá i možnost koupání na plážích Soluňského zálivu. V ceně zájezdu je také celodenní výlet do oblasti Thessálie, kde vás čeká jeden z řeckých divů, klášterní komplex Meteora.

Zažijte plavbu po řeckých ostrovech na přání

Řecké ostrovy na plachetnici + SKRYTÉ ZÁTOKY A NEJKRÁSNĚJŠÍ PLÁŽE (letecky z Prahy)

Čeká vás nezapomenutelná plavba plachetnicí po řeckých ostrovech, kterou vám vytvoříme přesně podle vašich přání. Termín plavby, odletové místo a trasu vám upravíme přímo na míru a vy si tak můžete užít svou snovou dovolenou bez jakýchkoliv starostí nebo ústupků. Ideální soukromá dovolená pro rodinu nebo skupinku přátel, na které uvidíte ty nejkrásnější pláže, zátoky a skrytá místa, která z pevniny nezahlédnete.

Zájezd na Korfu za odpočinkem

Relax na plážích Korfu + SÍDLO CÍSAŘOVNY SISSI + PLAVBA PIRÁTSKOU LODÍ

Oddechový poznávací zájezd na nejkrásnější místa kouzelného ostrova Korfu, které si zamilujete. Kromě jedinečné řecké gastronomie nám tento překrásný ostrov nabídne spoustu zážitků a poznání. Každý den se můžeme věnovat relaxu na některé ze zdejších pláží, případně vyrazit na fakultativní výlet. Podívat se tak můžeme třeba do kostela sv. Jiří v hlavním městě Kerkyra, kde byl pokřtěn nedávno zesnulý princ Filip, vévoda z Edinburghu.

Nevšední zážitek nás čeká také ve zdejší taverně, kde se setkáme s českou spisovatelkou žijící na Korfu a zaposloucháme se do příběhů o životě zde, které nám bude předčítat samotná autorka. Nemůžeme vynechat ani návštěvu zámku Achilleion, který byl letním sídlem císařovny Sissi a kde je krásný výhled na moře. Zájezd probíhá v poklidném tempu, ideální pro cestovatele, kteří si chtějí odpočinout.

Zobrazit všechny zájezdy do ŘeckaBarbora Koníčková

Barbora KoníčkováSpecialista Radynacestu.czChrám boha Dia v Athénách překvapí svou velikostí.
Jedinečným zážitkem jsou řecké taverny!
Korintský průplav je technickým zázrakem.
Ruiny Apollónova chrámu v bájných Delfách.
Nejkrásnější město v Řecku Nafplio
Dobrodružná cesta zubačkou do řeckých kopců
Dochovaná běžecká dráha v Epidauru je ohromující.
Klášterní komplex Meteora je jedním z řeckých divů.
Bílá věž je symbolem města Soluň.
Řecká pohoda na plachetnici
Pohled na magický ostrov Korfu
Katalog 2024