Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8:30–16

Zájezdy do Athén – srovnání a doporučení

Autor: Karolína Petrová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 15. 12. 2020

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Karolína Petrová
e-mail: petrova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 602


Athény, výstavní skříň Řecka, je cíl, který nemůžete minout, pokud chcete zemi poznat. U nás proto najdete přesně pět variant zájezdů do této metropole od toho čtyřdenního, kdy poznáte to nejlepší z Athén, až po pětidenní, kdy se vydáme i do hor Peloponésu…

Čtyřdenní Athény – naprostý základ

To nejlepší z Athén

Základem v nabídce je čtyřdenní zájezd pro cestovatele do Athén. Za čtyři dny navštívíme to nejdůležitější z metropole, řecké i římské památky, ale i malebné uličky čtvrti PlakaTímto zájezdem vždy v březnu zahajujeme sezonu a v listopadu ji uzavíráme.

Pětidenní zájezdy – Athény a něco navíc

To nejlepší z Athén + DELFY + OSIOS LUKAS

Prvním pětidenním zájezdem sezony je varianta s výletem do Delf. Celodenní výlet objednaným autobusem je v ceně zájezdu a zavede vás na severozápad od hlavního města. Zážitkem budou ruiny v Delfách včetně slavné věštírny a také jeden z nejkrásnějších byzantských pravoslavných chrámů – chrám sv. Lukáše. Zájezd pořádáme dvakrát ročně, vždy na jaře a na podzim.

To nejlepší z Athén + MYKÉNY + NAFPLIO + EPIDAURUS

Květnovým hitem, který jsme nově vypsali pro velký zájem i na podzim, je zájezd do Athén s výletem do Mykén. Zájezd je doslova nabitý zážitky. Tím největším je celodenní výlet na Peloponés, který je již v ceně. Ranní zastávka u Korintského průplavu, který vás překvapí svými rozměry, odstartuje den plný ohromujících antických památek. Čeká nás nejkrásnější město Peloponésu, kolébka mykénské civilizace i divadlo s perfektní akustikou v Epidauru.

To nejlepší z Athén + SEVERNÍ PELOPONÉS

Mým osobním favoritem a horkou novinkou pro rok 2020, resp. 2021, je zájezd do Athén s výletem na sever poloostrova Peloponés. Zájezd máme zatím v nabídce jednou ročně, ale věříme, že si jej zamilujete. Na žádném jiném zájezdu totiž nevyjedete zubačkou do hor severního Peloponésu. Tady vás čeká málo turistů a spousta krásných míst spojených s řeckými dějinami – pomník v Kalavrytě, klášter Agia Lavra a nejstarší chrám ve skále Mega Spileo.

To nejlepší z Athén + MOŘE

Kdo má kromě poznávání rád i odpočinek na pláži, je pro něj ideální náš červnový pětidenní zájezd. Pár dní v rušných a horkých Athénách vystřídají bílé písky pláží v okolí Athén. V případě zájmu můžete vyjet za koupáním trajektem na ostrov Aigina nebo zůstat poblíž Athén a tramvají dojet na okraj na městské pláže.

Zobrazit všechny zájezdy do ŘeckaKarolína Petrová

Karolína PetrováSpecialista Radynacestu.cz

Snažím se se při svých cestách držet francouzské filosofie ‚savoir vivre‘, neboli umění žít.Chrám boha Dia v Athénách překvapí svou velikostí.
Jedinečným zážitkem jsou řecké taverny!
Korintský průplav je technickým zázrakem.
Ruiny Apollónova chrámu v bájných Delfách.
Nejkrásnější město v Řecku Nafplio
Výšlap na Vesuv
Dochovaná běžecká dráha v Epidauru je ohromující.
Katalog 2024