Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy do Athén – srovnání a doporučení

Autor: Karolína Petrová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 15. 12. 2020

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Karolína Petrová – e-mail: petrova@radynacestu.czpřímá linka: +420 596 111 602


Athény, výstavní skříň Řecka, je cíl, který nemůžete minout, pokud chcete zemi poznat. U nás proto najdete přesně pět variant zájezdů do této metropole od toho čtyřdenního, kdy poznáte to nejlepší z Athén, až po pětidenní, kdy se vydáme i do hor Peloponésu…

Čtyřdenní Athény – naprostý základ

To nejlepší z Athén

Základem v nabídce je čtyřdenní zájezd pro cestovatele do Athén. Za čtyři dny navštívíme to nejdůležitější z metropole, řecké i římské památky, ale i malebné uličky čtvrti PlakaTímto zájezdem vždy v březnu zahajujeme sezonu a v listopadu ji uzavíráme.

Pětidenní zájezdy – Athény a něco navíc

To nejlepší z Athén + DELFY + OSIOS LUKAS

Prvním pětidenním zájezdem sezony je varianta s výletem do Delf. Celodenní výlet objednaným autobusem je v ceně zájezdu a zavede vás na severozápad od hlavního města. Zážitkem budou ruiny v Delfách včetně slavné věštírny a také jeden z nejkrásnějších byzantských pravoslavných chrámů – chrám sv. Lukáše. Zájezd pořádáme dvakrát ročně, vždy na jaře a na podzim.

To nejlepší z Athén + MYKÉNY + NAFPLIO + EPIDAURUS

Květnovým hitem, který jsme nově vypsali pro velký zájem i na podzim, je zájezd do Athén s výletem do Mykén. Zájezd je doslova nabitý zážitky. Tím největším je celodenní výlet na Peloponés, který je již v ceně. Ranní zastávka u Korintského průplavu, který vás překvapí svými rozměry, odstartuje den plný ohromujících antických památek. Čeká nás nejkrásnější město Peloponésu, kolébka mykénské civilizace i divadlo s perfektní akustikou v Epidauru.

To nejlepší z Athén + SEVERNÍ PELOPONÉS

Mým osobním favoritem a horkou novinkou pro rok 2020, resp. 2021, je zájezd do Athén s výletem na sever poloostrova Peloponés. Zájezd máme zatím v nabídce jednou ročně, ale věříme, že si jej zamilujete. Na žádném jiném zájezdu totiž nevyjedete zubačkou do hor severního Peloponésu. Tady vás čeká málo turistů a spousta krásných míst spojených s řeckými dějinami – pomník v Kalavrytě, klášter Agia Lavra a nejstarší chrám ve skále Mega Spileo.

To nejlepší z Athén + MOŘE

Kdo má kromě poznávání rád i odpočinek na pláži, je pro něj ideální náš červnový pětidenní zájezd. Pár dní v rušných a horkých Athénách vystřídají bílé písky pláží v okolí Athén. V případě zájmu můžete vyjet za koupáním trajektem na ostrov Aigina nebo zůstat poblíž Athén a tramvají dojet na okraj na městské pláže.

Zobrazit všechny zájezdy do ŘeckaKarolína Petrová

Karolína PetrováSpecialista Radynacestu.cz

Francii miluji a snažím se, aby z ní cestovatelé poznali to pravé a jedinečné ‚savoir vivre – umění žít‘.Chrám boha Dia v Athénách překvapí svou velikostí.
Jedinečným zážitkem jsou řecké taverny!
Korintský průplav je technickým zázrakem.
Ruiny Apollónova chrámu v bájných Delfách.
Nejkrásnější město v Řecku Nafplio
Výšlap na Vesuv
Dochovaná běžecká dráha v Epidauru je ohromující.

Inspirujte se na našem Instagramu:

Katalog 2022