Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Athén – srovnání a doporučení

Autor: Barbora Koníčková, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 10. 4. 2024

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Barbora Koníčková
e-mail: konickova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 030


Athény, výstavní skříň Řecka, je cíl, který nemůžete minout, pokud chcete zemi poznat. U nás proto najdete přesně pět variant zájezdů do této metropole od toho čtyřdenního, kdy poznáte to nejlepší z Athén, až po pětidenní, kdy se vydáme i do hor Peloponésu…

Čtyřdenní Athény – naprostý základ

To nejlepší z Athén (letecky z Prahy)

Základem v nabídce je čtyřdenní zájezd pro cestovatele do Athén. Za čtyři dny navštívíme to nejdůležitější z metropole, řecké i římské památky, ale i malebné uličky čtvrti PlakaTímto zájezdem vždy v březnu zahajujeme sezonu a v listopadu ji uzavíráme.

Čtení na podobné témaZájezdy do Řecka – srovnání a doporučeníPřečíst

Pětidenní zájezdy – Athény a něco navíc

To nejlepší z Athén + DELFY + OSIOS LUKAS (letecky z Prahy)

Prvním pětidenním zájezdem sezony je varianta s výletem do Delf. Celodenní výlet objednaným autobusem je v ceně zájezdu a zavede vás na severozápad od hlavního města. Zážitkem budou ruiny v Delfách včetně slavné věštírny a také jeden z nejkrásnějších byzantských pravoslavných chrámů – chrám sv. Lukáše. Zájezd pořádáme dvakrát ročně, vždy na jaře a na podzim.

To nejlepší z Athén + MYKÉNY + NAFPLIO + EPIDAURUS (letecky z Prahy)

Květnovým hitem, který jsme nově vypsali pro velký zájem i na podzim, je zájezd do Athén s výletem do Mykén. Zájezd je doslova nabitý zážitky. Tím největším je celodenní výlet na Peloponés, který je již v ceně. Ranní zastávka u Korintského průplavu, který vás překvapí svými rozměry, odstartuje den plný ohromujících antických památek. Čeká nás nejkrásnější město Peloponésu, kolébka mykénské civilizace i divadlo s perfektní akustikou v Epidauru.

To nejlepší z Athén + SEVERNÍ PELOPONÉS (letecky z Prahy)

Vydejte se s námi taky na zájezd do Athén s výletem na sever poloostrova Peloponés. Zájezd máme zatím v nabídce jednou ročně, ale věříme, že si jej zamilujete. Na žádném jiném zájezdu totiž nevyjedete zubačkou do hor severního Peloponésu. Tady vás čeká málo turistů a spousta krásných míst spojených s řeckými dějinami – pomník v Kalavrytě, klášter Agia Lavra a nejstarší chrám ve skále Mega Spileo.

Zobrazit všechny zájezdy do ŘeckaBarbora Koníčková

Barbora KoníčkováSpecialista Radynacestu.czChrám boha Dia v Athénách překvapí svou velikostí.
Jedinečným zážitkem jsou řecké taverny!
Korintský průplav je technickým zázrakem.
Ruiny Apollónova chrámu v bájných Delfách.
Nejkrásnější město v Řecku Nafplio
Dochovaná běžecká dráha v Epidauru je ohromující.
Klášter Mega Spileo

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024