Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Rumunska - srovnání a doporučení

Autor: Katarína Gecelovská, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 29. 11. 2023

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Katarína Gecelovská
e-mail: gecelovska@radynacestu.cz
přímá linka: +420 776 028 005


Jen málo zemí v Evropě se může pyšnit tak bohatou historií a úchvatnou přírodou jako právě Rumunsko. Do země, kterou proslavil hrabě Drákula, se dostanete letecky z Prahy a můžete si být jistí, že poklady, které skrývá, vás nadchnou.

Do Rumunska vyrážíme na přibližně sedmidenní okruhy, na nichž s Vámi bude náš zkušený průvodce Janko Zubo, který pro vás programy do této destinace připravil.

To nejlepší z Rumunska + JÍZDA PO NEJKRÁSNĚJŠÍ CESTĚ SVĚTA (letecky z Prahy)

Fantastický poznávací zájezd, který nás zavede na nejkrásnější místa Rumunska. Navštívíme malebné Sedmihradsko, známé pod názvem Transylvánie, ležící v podhůří Karpat. Vydáme se do města Sighisoara, kde si povíme zajímavosti o fiktivní postavě hraběte Drákuly a krom toho se mrkneme také na památky UNESCO. Okouzlí nás třeba bývalý solný dům Salina Turda, právem považován za nejkrásnější podzemní místo na Zemi. Top zážitek nás však čeká při projížďce horským průsmykem Transfagarasan, kde nám vezme dech úchvatná horská příroda. 

To nejlepší z Transylvánie + ZÁCHRANNÁ MEDVĚDÍ REZERVACE + BUKUREŠŤ (letecky z Prahy)

Jak už napovídá samotný název zájezdu, vydáme se na skutečně výjimečná místa. Čeká nás procházka oslňující Bukureští či Brašovem, kde nalezneme hrad hraběte Drákuly. Nejen milovníky zvířat potěší návštěva záchranné medvědí rezervace, ve které se dozvíme mnoho zajímavostí o těchto úžasných zvířatech a také o jejich ochraně. Vypravíme se do tajemné Transylvánie, kde poznáme život ve městech i na venkově, a poblíž města Kluž nahlédneme i do tajemného lesa Hoia Baciu, který je právem považován za vůbec nejstrašidelnější místo v této divoké zemi. 

Oba zájezdy potěší cestovatele, kteří mají raději místa, jež zatím neovládl masový turismus, potěší je divoká příroda a rádi ochutnají nevšední vína i kuchyni.

Zobrazit všechny zájezdy do RumunskaKatarína Gecelovská

Katarína GecelovskáSpecialista Radynacestu.cz

Poznat pravou tvář země může jen pravý cestovatel.Zelené kopce v Transylvánii
Nejkrásnější cesta v horách Transfagarasan
Rumunský medvěd u cedule označující přírodní park Bucegi
Tajuplný hrad Bran, údajné sídlo Drákuly

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024