Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy na Azorské ostrovy - srovnání a doporučení

Autor: Veronika Bendová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 18. 5. 2022

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Veronika Bendová
e-mail: bendova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 608 859 987


Zelená džungle, krátery sopek, pohoří s úchvatnými výhledy na oceán i černé lávové pláže a spousty endemických druhů. Popis, který sedí na Nový Zéland, ale i na kousek evropského území uprostřed Atlantiku – Azory. Pojeďte s námi prozkoumat ostrovy bez davů turistů a vyberte si sami zájezd, který nejlépe sedne právě vám. 

Azorské ostrovy + NEJVYŠŠÍ HORA PORTUGALSKA + JÓGA U OCEÁNU

Máte-li rádi pohyb v přírodě, je tento zájezd pro vás ten pravý. Kromě důkladného prozkoumání ostrova Pico zavítáte i na ostrovy Faial a Sao Jorge. Program je doplněn o cvičení s instruktorkou jógy před dechberoucí kulisou nejvyšší hory Portugalska. Odměnou za výkony a zdrojem energie vám bude famózní azorská gastronomie.

To nejlepší z Azorských ostrovů + KOUPÁNÍ V LÁVOVÝCH JEZÍRKÁCH

Delším z programů je tento zájezd, kdy strávíme 12 dní na tzv. azorském trojúhelníku, který tvoří ostrovy Sao Jorge, Pico a Faial. Zájezd je zaměřený především na krásnou divokou přírodu ostrovů. Uvidíte sopečné krátery, vyšplháte na nejvyšší horu Pico a osvěžíte se v lávových jezírkách.

Azorská příroda + OSTROVNÍ TRADICE

Zájezd je naší kratší variantou putování po Azorech, která vám přiblíží místní tradice. Zaměřuje se na „vstupní bránu Azor“, ostrov Sao Miguel, a na ostrov Terceira. Během zájezdu se vykoupete v teplých termálních pramenech, pochutnáte si na tradičních azorských pokrmech a navštívíte jediné čajové plantáže na evropském území.

Zobrazit všechny zájezdy na Azorské ostrovyVeronika Bendová

Veronika BendováSpecialista Radynacestu.cz

Nepřestává mě fascinovat poznávaní nových kultur, byť jen špetku odlišných.Hortenzie
Pico, největší hora Portugalska
Sete Citades
Azory - Pico

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024